Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

17-18 kwietnia, szkolenie przedmilsimowe


Recommended Posts

NO ba! U mnie chłopaki do dziś wspominają Szpargałowe B20 i właśnie okopywanie się, a przy okazji jeszcze ciągnięcia przez pustynię druta i inne takie baaaardzo pasjonujące ;)

Link to post
Share on other sites

Myślałem że na mil simach robi się cośzgoła innego od ciągnięcia druta :D

Film dobrze zrealizowany, wiele ciekawych informacji. Dowiedziałem się troszkę też o sprzęcie BW co również mi się przyda. Będzie jeszcze organizowane tego typu szkolenie?

Link to post
Share on other sites

Dobra inicjatywa!

 

Lup - Co do B20... to też dobrze wspominam... czołganie się i ukrywanie krzakach ponad 4h... obserwowanie patroli (lanie gościa na krzaki z 15m od nas...)... a potem w nocy zarąbanie 150m kabla! :D

Oczywiście jak to na milsimie zero wystrzałów... no po zgłoszeniu wykonania zadania i opuszczeniu strefy opróżniliśmy magi tak nas rozpierała energia! :D

 

 

Grey - Co do 48h to do tego sprzed 2 lat to chyba my... no ja akurat podczas pakowania zapomniałem śpiwora wsadzić do plecaka i... na miejscu okazało się że go nie mam (gorąca kawa z termosu była wtedy idealna i się przydała). Ale daliśmy radę cieszyliśmy się z dalekich patroli jakie dostawaliśmy i nie narzekaliśmy... :D Było super i wiele nauki wyciągnęliśmy z gry.

 

 

Może ktoś uważa że nie potrzebuje tego i tyle sprzętu ale lepiej żeby na pierwszy rzut miał go za dużo niż ma potem cierpieć. Potem zweryfikuje własne potrzeby i zaczną się modyfikacje.

I na tym polega cała zabawa. Szkolenie ma tylko zapewnić dobry początek zabawy, a nie zniechęcanie się już przy większej rozgrywce. ;)

 

Pozdrawiam.

Edited by sisi
Link to post
Share on other sites

SiSi to było wtedy jak buty Ci przemokły i stwierdziłeś, że gore się wytarło? No popatrz, a byłem przekonany, że Ty taki hardkorowiec jesteś i specjalnie śpiworka nie wziąłeś ;)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...