Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Magazynki, magazynki, magazynki...

 

Wpadłem dziś na pomysł... Miałem zamiar kupić X real capów, ale musiał bym jeszcze kupić coś, w czym bym je nosił oraz to i je na sobie nosić. Wpadłem na pomysł, żeby zamiast np. 10 real capów kupić jednego druma... Czy nie ma z nimi żadnych problemów?

 

Bo jak mam do wyboru biegać, czołgać się itp. w kamizelce z magazynkami i bez kamizelki i z jednym magazynkiem elektrycznym, to wersja bez jest chyba przyjemniejsza :mrgreen:

 

Co mi powiecie na ten temat? : )

Link to post
Share on other sites

Drumy lubią się psuć, Niewygodnie nosi się replikę z podpiętym takim wynalazkiem. Poza tym są bardzo nierealistyczne.

 

Polecam zainwestować w real-capy. Większy realizm, wbrew pozorom nie taka wielka waga i klimat zmiany magów podczas ostrzału :D

 

Zabawa w wojnę bez oporządzenia (np kamizelki taktycznej) jest trochę niekompletna.

Chyba że lubisz się bawić rebelianta czy terrorystę.

Link to post
Share on other sites

Kup Low Capy. Szybko przekonasz się że poza MILSIMami/ambitnymi scenariuszami Reale nie są najlepszym rozwiązaniem, chyba że masz replikę karabinu wyborowego strzelającą celnie tylko na singlu, czyli nijak CM048.

 

Kompletnie się nie zgadzam. Używanie reali nawet na zwykłych strzelankach sprawia sporo frajdy ( zmiana magów), pozwala przetrenować ową zmianę pod ostrzałem, uczy oszczędzania amunicji, celnego strzelania, ogranicza zużycie kulek, kiedy grający po innej stronie maja hi-capy zmusza nas do myślenia a nie walenia na auto. No i musimy wiedzieć ile nam jeszcze pestek w magu pozostało.

 

Low capy podobnie ale to jednak taki półśrodek.

Link to post
Share on other sites

Tylko że Low Capa zawsze możesz naładować jak Reala jak masz widzimisie, a jak trzeba to ładujesz na full. A Real to Real, nie przeskoczysz.

 

 

Ale nigdy strzykawką nie naładujesz każdego low-a taką samą ilością kulek, poza tym wolniej będzie to trwało. No i jak masz te 60-80 kulek to masz pokusę aby naładować więcej.

Link to post
Share on other sites

Osobiście używam lowów tak jak kolega Major napisał. Na większych sceno z limitem ładuje po ~30 Około 6-7 "strzyknięć". Na większych przy duże presji po 70. Na mniejszych u siebie też po 30 czasem po 70 zależnie od przeciwnika i ilości hi-capów. 8)

Edited by Kalashnikov
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...