Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tuning m16 na para snajperke propozycje


Recommended Posts

Witam!

mam m16 g&p 420fps i chciałbym cos w niej zmienić [ztuningować]aby kulki dalej śmigały robiłem na razie tylko ten firmowy tuning i nic wiecej,chciałbym abyście mi doradzili jak najłatwiej moge dodać replice na dystansie albo jakieś inne porady,ponieważ chciałbym spróbować zabawić sie w strzelca wyborowego/snajpera.

Link to post
Share on other sites

BU guarder + M130 guarder + lufa stystema 509 mm + komora king arms + gumka systema = stabilne 470-480 FPS

 

Do tego przykładowo konwersja SPR i mamy ładną replikę mającą trochę przewagi zasięgu i celności .

 

Przemak - Komora KA do G&P to kiepski pomysł ( lepiej zostawić stocka i doszczelnić teflon fixem), lufa Prometheus, bateria li-po ( dla zaskoku na pojedynczym)

Link to post
Share on other sites

a czy jak włoze spezyne m130 to grbx mi sie nie rozsypie?

 

noi mam jeszcze jedno pytanie kiedys obiło mi się o uszy że tłumik zwiększa zasieg??

niewiem czy to bajka czy legenda;)

 

a co to jest teflon i fix bo w tuningu wewnętrznym w replice tego typu mam zerowe doświadczenie

 

Aha w emce mam włożone cos takiego Gumka wykonana z przeźroczystego silikonu - Guarder

Edited by bebolot
Link to post
Share on other sites

przeszukałęm już dobrych pare tematów i nic <help>

tp szukaj dokładniej napewno znajdziesz

koledze chodziło o uszczelnienie komory teflonem stosowanym w hydraulice dostaniesz go w kazdym sklepie hydraulicznym koszt około 5zeta jest nawet filmik na youtube jak to zrobic

 

pozdrawiam GoRg

Link to post
Share on other sites

Mój przypadek ale z M4A1 G&P :

 

Borek Guarder ale z cylindrem typ 0 do M16

 

Sprężyna SP140 Guarder

 

Tłok Mad Bull (z 7 metalowymi zębami, tak tak wiem że go krytykuja ale u mnie ciągnie)

 

Prowadnica łożyskowana stalowa

 

Zębatki STU helikal Systema

 

Lufa Systema 509mm, ale mam ochote na Promyka

 

Komora KA + Guma Systema + teflon

 

Wynik 530 fps ,i sporo wiekszy zasięg niż stokowe AEG ieki

 

 

Dopisze że szkielet wzmocniony stalowymi nakładkami (klejone +skręcone) i zablokowany tryb Auto i mam karabin wyborowy .

 

Oto moja propozycja

 

Ps. zebatki G&P wytrzymują bez problemu SP130 także i SP140 pociagną ,szkielet pewnie też ,ja zapobiegawczo wzmocniłem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...