Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z oddaniem strzału


Recommended Posts

Witam,

 

Kupiłem nową (pierwszą w życiu) replikę, CM 028A. Mam kulki .25 gładkie. Zainstalowałem akumulator i magazynek zgodnie z instrukcją. Jednak po naciśnięciu spustu (niezależnie, czy w trybie Full- czy Semi Auto) kulki nie wylatują, choć broń wydaje dźwięk strzału jak zwykłe AEG. Po takiej 'serii' i wyjęciu magazynka, z uchwytu magazynka (część, gdzie magazynek był wpięty) wylatuje luźno kilka kulek.

 

Co czynić ? :wink:

Link to post
Share on other sites

Na początek nakręć mocniej magazynek. zarówno przed, jak i po włożeniu do gniazda (jeszcze kilka razy się przyda dla pewności).

 

Sprawdź, czy po nakręceniu kulki wyrzuca z magazynka po odsunięciu ręcznie tego zabezpieczenia. Powinna wystrzelić ich fontanna. Lepiej rób to w domu ;) Szkoda kulek ;)

 

Sprawdź też, czy hop-up nie jest na maxa w pozycji HOP. Może blokować kulki.

Link to post
Share on other sites

Rzeczywiście. Po prostu magazynek był niecałkowicie przekręcony :wink:

 

Kończąc temat, mały OT: ja w życiu bym nie pomyślał, że to cholerstwo takie mocne jest w praktyce! Puszki oraz kartony przebija na luzie, i ma potem jeszcze ta kulka tyle fasonu, że robi lekkie wgniecenie w desce. Jest całkiem celny i to bez włączenia Hop-Up'a!

 

Pomimo faktu, że jedyne bronie, jakie w życiu miałem w rękach to wiatrówka oraz łuk z Decathlonu ( :killer: ), a teraz jeszcze ten kałach, myślę, że mogę go śmiało polecić!

 

Pozdrawiam

WKozacz

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...