Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ASG DEFCON


Recommended Posts

Pierwszy kontakt ze sklepem i bardzo pozytywny. Kontakt mejlowy przez cały weekend, szybka przesyłka zapakowana pancernie żeby PP nie rozpieprzyła czegoś. Na koniec kiedy się okazało że wejście balansera jest inne niż ładowarki, dostałem szybki i bardzo dobry instruktaż przez telefon, co zrobić, jak zrobić żeby działało. Na koniec dodam że końcówki które zamówiłem zostały przylutowane, także nic nie musiałem się bawić bateriami, wystarczyło tylko końcówki dopasować do repliki.

 

Moje CTW dostało 2 serce, i od razu zaczęło lepiej działać.

 

 

Jak najbardziej polecam, ode mnie już 2 osoby złożyły zamówienie, a i ja jeszcze nie raz zakupy kontynuować będę.

 

Pozdrawiam chłopaki

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Kupiona bateria, ładowarka i parę drobnych rzeczy, bardzo pozytywnie, profesjonalnie, szybko, a ceny np. za baterie są jak w sklepach modelarskich, więc bardzo na plus.

 

zasłużone 6 z malutkim minusikiem (minus dlatego, że mimo, że można u nich kupić np. przejściówki-kable do ładowania itp, to nie ma ich w ofercie na stronie)

 

Pozdrawiam,

Laokoon

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Teraz ja napiszę parę słów od siebie.

 

Z usług sklepu i wypożyczalni korzystam od prawie roku.

Zawsze wychodzę zadowolony :).

Ostatnio zamawiałem replikę, czas dostawy trochę się wydłużył (jednostkowy przypadek) - inwentaryzacja, długi weeekend oraz nieterminowość dostawcy Defconu.

Mimo zawalenia terminu(nie ze swojej winy) właściciel zachował się bardzo profesjonalnie - zaproponował gratisowe pożyczenie repliki.

Ceny sprzedawanych i wyporządzanych replik są normalne, ceny serwisu przyzwoite.

 

Właściciel sklepu (Moron) to miła i sympatyczna osoba.

 

Serwisanta Defconu chwalą wszyscy (nie mówiąc, że to bardzo cierpliwa osoba, aż się dziwie ze mnie nie wygonił za miesiąc zadawania głupich pytań :))

 

W wypożyczalni jest dostępnych sporo replik (samych replik AK-47 jest ponad 30szt.), na większe imprezy replika/kulki przyjedzie do ciebie na miejsce strzelanki :).

 

Dojazd do sklepu komunikacją jest dobry (kilka przystanków tramwajem z centrum), samochód zawsze jest gdzie zaparkować.

 

Z czystym sumieniem polecam Defcon.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...