Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam wszystkich. Kupiłem ostatnio od kolegi chińskie P90 za 50zł.

Takie: http://www.allegro.pl/item979996176_fn_p90...full_opcja.html

Proszę napiszcie co móglbym w niej zmienić żeby stała się bardziej celna i mocniejsza w cenie 250zł

Zastanawiałem się nad preclufą lub gumką hu ale nie wiem jak to jest w nieregulowanym Hop Upie

Z góry dzięki za odp

Link to post
Share on other sites

Zadałem wyraźne pytanie a mi piszecie jakieś bzdety.

Lepszą replike kupie ale to dopiero w wakacje teraz mam to i chce to ulepszyć i zaciągnać wiedzy u was a nie co by było lepsze a co nie. Jeżeli ktoś naprawde wie co można tu zrobić niech pisze...

Link to post
Share on other sites

Sporo dobrych rad znajdziesz w tym temacie:

http://wmasg.pl/forum/index.php?showtopic=60209

 

Poradnik został zrobiony z myślą o pistolecie, ale zasada jest podobna - uszczelnić co się da, wymienić uszczelkę na tłoku, zrobić podkładki pod sprężyną i w miarę możliwości dołożyć mocniejszą baterię.

Preclufy i gumki nie ma sensu ruszać, bo to nie ta liga i nie ten tuning.

Link to post
Share on other sites

najlepszym komentarzem do tego co podał Tobie Dread - jest sam komentarz tego który się podjął tuningu tego typu repliki: Grzechotnik napisał -

O co wam chodzi z tym pistoletem? Wy myślicie, że ja się tym strzelam?

 

Ludzie, ja to robię z czystej przyjemności i z nudów.

 

Wiec powieś sobie to P90 nad łóżkiem i podziwiaj a do strzelania kup za te 250zł MP5.

 

piszesz że nie masz więcej kasy - to nie marnuj tej którą masz i nie pchaj jej w błoto... no chyba że Cię stać.

 

Poza tym utemperuj trochę swoje ego - kolego - rzuciłeś hasło w temacie o którym nie masz pojęcia, ale na rady Maniakó atakujesz ich bo nie są po Twojej myśli... Zastanów się w takim razie co chcesz tak naprawdę.

 

Może jak nam nie wierzysz to napisz maila; zadzwoń do sklepów ASG - tam Ci szybko wyjaśnią "przepraszamy - gufnem się nie zajmujemy". bo po prostu się nie da....

 

KUP MP5 ... :)

Edited by Padaka
Link to post
Share on other sites

Fajnie a ja bym chciał M200 z magiem na CO2 ale że nie stać mnie na replikę za 8 tys zł to mam M14 Cymy za 1/8 tej ceny.

 

Może powiem banał, ale airsoft został wymyślony po to, żeby móc mieć namiastkę prawdziwej broni, której w życiu nie będziemy mieli, czy to z powodów ekonomicznych, prawnych, czy ideologicznych. Kolega chce mieć P90? No to niech ma sobie to swoje P90, nie ważne, że z plastiku, ważne, że mu się micha cieszy. MP5 mu się nie podoba i tyle. Co z tego, że lepiej strzela?

 

To co mógłbym zrobić bez wkładu pieniędzy żeby ta replika lepiej strzelała ?

 

Rozebrać, uszczelnić, złożyć raz jeszcze, ale porządnie. Wkład pieniędzy minimalny - 6zł za taśmę teflonową i niecała złotówka za odpowiednią uszczelkę. Tylko pamiętaj, że cudów masz się nie spodziewać. Z tą repliką jest jak z tuningiem Fiata 126p - możesz zrobić wiele, żeby jeździło Ci się przyjemniej, ale nie spodziewaj się, że Fiat po tuningu będzie jeździł jak Mercedes.

 

najlepszym komentarzem do tego co podał Tobie Dread - jest sam komentarz tego który się podjął tuningu tego typu repliki: Grzechotnik napisał...

A ja zrobiłem parę podobnych cudów z Glockiem z allegro za 20zł i strzelałem się tym. Świetna rzecz do budynku i innych sytuacji, gdy ośmiometrowy zasięg jest wystarczający ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...