Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4A1 ICS - złota część przy lufie


Recommended Posts

Witam, dziś po strzelance zauważyłem że wypada taka złota część która jest na końcu lufy. Nie wiem co to dokładnie jest, wygląda jak taki malutki walec (ok. 1,5cm. i średnicy ok. 6,5mm.). Włożyłem go i znowu wypadał, po następnym włożeniu na razie siedzi. Czy może ktoś mi powiedzieć co to jest i czy to dalej będzie wypadało czy trzeba coś zrobić?

 

Pozdrawiam

 

EDYTA:

Wszyscy wiemy dobrze o co chodzi. Po prostu mi chodzi o część która jest złotego koloru... To może mi ktoś sensownie odpowiedzieć?

Link to post
Share on other sites

Hmm ja w ics;ie na końcu mam mały złoty pierścień ciut szerszy od lufy, który nie pozwalał w razie czegoś, wypadać/ruszać się lufie, lecz nie dało się wsadzić dłuższej, jeśli to to, możesz spokojnie zgubić, ja latam bez tego, lufa nie rusza się, siedzi mocno w hop'upie...

Link to post
Share on other sites

Tak, to o ten pierścień mi chodzi :) Dzięki. A żeby nie robić tematu następnego to mam jeszcze jedno pytanie. Jeżeli kupię górny GB 420 fps i mam lufę KM-Head 6,03 to jak wzrośnie mi zasięg (teraz jest oryginalny gb ten co był na początku 330fps).

 

*

http://madonion.eu/Zestaw_D_do_tuningu_M4_BoreUp_p492.html

Edited by BilliKostnica
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...