Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kolimator A.C.M...Problem!


Recommended Posts

Witam!

Dnia 31.03.10r. otrzymałem kolimator zamówiony na TaiwanGun.com, a mianowicie aimpoint z niskim montażem comp2 [A.C.M]. Reklamację co prawda złożyłem, ale pewnie odwołam jeśli ktoś mi pomoże, otóż problem polega na tym, że przednia osłona kolimatora, nie chce zaskoczyć, tzn. nie zamyka się i wraca do góry, a z tyłu ładnie zaskakuje, dlaczego? Wcześniej się tak nie działa, a replika z kolimator leżała póki co na szafce i nic z nią nie robiłem... Warto reklamować? A jeśli nie to jak to naprawić?

 

Fotka:

http://img263.imageshack.us/img263/2483/dsc00007xz.jpg

Link to post
Share on other sites

Część osłony która obejmuje kolimator się odkształciła. Ona jest miękka. Możesz spróbować poodginać i np gumką spiąć by się ułożyło. Miałem podobnie, z tym, że jakoś się ułożyło. Czasem mnie zaskakuje że samo się otworzy np. jak śpie.

 

Czy warto reklamować? Nie , bo jeszcze ci wymienią i nie będzie świecić, albo coś będzie ne tak. Eehh ten Taiwangun...

Edited by loginald
Link to post
Share on other sites

Również odradzam reklamacje, odeślą ci to samo albo będą trzymać na magazynie do puki nie zadzwonisz, a pan w serwisie powie ci że to na pewno ty zepsułeś i za nowe musisz zapłacić. Pokombinuj jeszcze sam bo to zapewne kwestia odkształcenia jakiegoś fragmentu

Edited by JKG91
Link to post
Share on other sites

Wszystko co mówicie to jedno wielkie kłamstwo... Złożyłem reklamację w poniedziałek, dostałem numer reklamacji, odesłałem w środę, w piątek otrzymuję informację, że kolimator został naprawiony(wymieniona przednia osłona i sprawdzenie jego ogólnego stanu czy działa) Według mnie pełen profesjonalizm, teraz czekam aż mi odeślą...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...