Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam , posiadam Pistolet ASG GBB, Walther P99 DAO Co2 i mam pytanko, mianowicie czy ten model da sie jakoś ulepszyć aby był mocniejszy??? aktualnie ma moc 2J jest opcja to zwiększyć?

bo w internecie nie ma za bardzo informacji na ten temat. Jeśli ktoś ma informacje na ten temat to było by super :)

Link to post
Share on other sites

A to były różne sprawy, dziewczyny, rodzice i starszy brat, raz dostawało się z przodu, raz z tyłu, hehe, ale teraz te czasy się już skończyły, nadszedł "Czas Wolfrana" i to ja teraz rządzę w mieście.

 

Taki mały Off Topic

Edited by Wolfran
Link to post
Share on other sites

mocna broń krótka to 350fps. Oczywiście nie mówimy o "wynalazkach" na CO2 czy zabawkach z 420fps (socom stti). A jesli broń ma (a tyle zwykle mają gaziaki firmowe) około 280fps to troszkę mało.

 

Tunninguje się tez dla zwiększenia trwałości, niezawodności, mocy BB, celności, wyciszenia oraz dla szeroko pojętego lansu (patrz właśnie temat o hi capie).

 

Ostatnią wreszcie kwestią jest to że kiedy teren mamy np w lecie, mocno zarośnięty i gęsty to więcej FPS i tak Ci się nie przyda a pistolet z kilkoma magazynkami jest w takich warunkach wygodniejszy. Więc skuteczniejszy.

Link to post
Share on other sites

mocna broń krótka to 350fps. Oczywiście nie mówimy o "wynalazkach" na CO2 czy zabawkach z 420fps (socom stti). A jesli broń ma (a tyle zwykle mają gaziaki firmowe) około 280fps to troszkę mało.

 

Tunninguje się tez dla zwiększenia trwałości, niezawodności, mocy BB, celności, wyciszenia oraz dla szeroko pojętego lansu (patrz właśnie temat o hi capie).

 

Ostatnią wreszcie kwestią jest to że kiedy teren mamy np w lecie, mocno zarośnięty i gęsty to więcej FPS i tak Ci się nie przyda a pistolet z kilkoma magazynkami jest w takich warunkach wygodniejszy. Więc skuteczniejszy.

 

No ja mam 330 fps-ów, co podaje producent, jest to sporo jak na klamkę, ale

mogło by być ( co do broni krótkiej) trochę więcej.Dzięki za wasze opinie.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...