Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Mam zamiar kupić replikę broni G36 od CA ze sklepu capri ze względu na niską cene karabinu jak i możliwości tuningu proponowanego przez sklep. Mniej od siły karabinu (ilość fps) interesuje mnie precyzja i zasięg strzału.

 

Zestaw ,który wybrałem:

 

G36 CA

 

 

tuning od capri (wymiana sprezyny, przesmarowanie itp.)

 

 

lufa wewnetrzna 494mm / 6.04mm od CA

 

 

gumka hop-up systemy

 

 

Co sądzicie o tej broni + tuningu do niej? Czy po zakupie tej repliki i jej ewentualnym tuningu musiałbym wymienić baterie na 9.6 ?

 

Myślałem również o wymianie dyszy na taką http://www.asg.com.pl/product_info.php?products_id=1245

Edited by Apocalipsis
Link to post
Share on other sites

Jeśli zdecydowałeś się akurat na G36 od CA, to bierz :)

Co do tuningu, to jeśli nie chcesz sam grzebać w replice i uważasz, że cena tego w capri jest uczciwa, to zamów go sobie. Nie zaszkodzi, chociaż to w zasadzie wymiana sprężyny, głowicy tłoka i dobre poskładanie o ile czegoś nie pominąłem. Natomiast co do precki to uzbieraj więcej kasy i kup lepszą niż CA. Osobiście polecam Systemę, a z wyższej półki cenowej to KM i Prometheus. Guarder też podobno robi niezłe, ale głowy nie dam :) Gumka będzie okej, a co do baterii, to fajnie było by mieć do tego zestawu tą 9.6V. A do dobrej baterii, nie zaszkodzi mieć ładowarkę mikroprocesorową. Co do dyszy, nie wypowiem się, bo nie montowałem jej nigdy w tym karabinie. Zapytaj Capri, czy aby nie jest za długa/krótka. Będą wiedzieć i doradzą Ci ;)

Link to post
Share on other sites

Myślałem wcześniej o G36 jg ale już raz zawiodłem sie na chinolu i od tej pory mam uraz :P Okej to precke znajde jakąś inną ale prometeus chyba odpada bo strasznie drogi... A czy broń nie bedzie chodziła zbyt ,,mulaście" na bateri 8.4 czy ta 9.6 jest koniecznie potrzebna? Bo nie wiem czy od razu tyle kasy znajde. A co do dysze to wlasnie w chinolach nie bylo mozna wymienic bo cos tam bylo nie tak ale w markowych replikach G36 juz wszystko jest dobrze (z tego co czytałem). Dzieki za odpowiedź.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze: Pisz zrozumiale bo trudno cokolwiek wywnioskować z Twojej wypowiedzi.

Po drugie: Pasować będzie.

Po trzecie: Będzie wystawać prawie 10cm, więc albo będzie kikut albo możesz zakryć ją tłumikiem dźwięku.

Edited by rumak
Link to post
Share on other sites

Sam mam G36 od CA i wcisnalem tam lufe 500mm Guardera. Aby sie miesciła trzeba koncowke lufy zewnetrznej wewnatrz spilowac (doslownie 1-2mm). Madbulla serii black python nie polecam, natomiast guarder+dobra guma=dobry zasieg i skupienie nawet przy stockowych 315 fps. Te 4-5mm na prawde nie widać.

Co do batki:

,,Zalecane napięcie akumulatora po modyfikacji to 9,6V."-Mysle, ze nie bez powodu to napisali ;>>

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...