Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M16A3 - które wybrać?


Recommended Posts

Wiem że dużo jest o replikach tych firm ale w większości są to M4, mnie interesuje M16A3. Zależy mi głownie na wykonaniu, dobrych osiągach oraz trwałości. G&P przemawia do mnie oznaczeniami na body i troszkę wyższymi FPS (wiem że to nie ma większego znaczenia) G&G jest teraz w promocji i kosztuje 909 zł na ASG Shopie (G&P - 960zł i jest niedostępne) A może eMka z jakieś innej firmy?, jestem otwarty na propozycje. Proszę o pomoc :poddanie:

Link to post
Share on other sites

Proponowałbym GP, repliki Guay guay sa owszem dobrze wykonane, ale wewnętrznie nie dorównują GP. gdy chcesz coś więcej wyciągnąć - wymieniasz wszystko. W GP tłok, zębatki i sprężynę. Problem z GP - dostępność, trzeba się naszukać, żeby je teraz kupić, jednak jest warto.

Link to post
Share on other sites

W temacie o cymie znajdziesz wszelkie potrzebne informacje. W stosunku do markowej repliki stracisz kilka chwil na podniecanie się i podziwianie chinola. No i kilka chwil na poprawienie drobnych mankamentów np. luzów na kolbie. Mimo tych luzów i tak warto brać cymę, ze względu na to, iż wykonanie jest na wysokim poziomie, a wewnętrznie jeszcze wyższym.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...