Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Jezu, ludzie, trzymajcie .......... :wink:

Hopek na zero - gumki nie widać albo widać bardzo nieznacznie, hopek mocno podkręcony - widać wyraźny "brzuszek" w lufie. Co tu rysować?? :roll:

Niedlugo ktoś poprosi o graficzne przedstawienie sposobu podłączania batki albo wypinania maga :wink: :roll:

Edited by MAJOR762
Link to post
Share on other sites

Wymieniałem gumkę z stockowej na madbulla niebieskiego. Muszę powiedzieć ze strasznie ciężko wchodziła ale weszła.

 

Czy mam wrócić na stocka??

 

Więc tak - nie do końca jestem zorientowany w gumkach madbulla, ale przyczyn źle działającego hopka może być kilka. Po pierwsze, czy Twoja komora to standardowa komora hop up? czy może niestandardowa? tak jak np w modelach SR25 A&K i podobnych. Miałem podobny problem, w moim przypadku była to właśnie niestandardowa komora hop-up, przy czym moja replika "pluła" nawet 3 kulkami naraz. Po wymianie na standardową komorę Guardera wraz z taką gumką wszystko jest ok. Jeśli nie, sprawdź czy przy wymianie gumki, dystanser jest na swoim miejscu i we właściwym położeniu. Jeżeli wszystkie w/w przyczyny wyeliminowałeś a nadal nie jest dobrze, wróc do stockowej gumki bądź poprostu wymień na inną, innego producenta.

 

P.S.

Jaka to replika? jakiego producenta?

Edited by Teddybear
Link to post
Share on other sites

Jest to scar od dboys. Mówią ze komora nie jest emkowata lecz jest to połaczenia auga ( regulacja) i emki ( kształt). Miałem zamiar wymienić komorę na komorę od G@G do scara ale mi odradzono...

 

A jakiego płynu/smaru użyc przy wkładaniu gumki ;]

 

Dziękuje za odpowiedzi

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...