Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, zwracam sie głównie do użytkowników SR25. Sam jestem właścicielem tejże repliki, w której przeprowadziałem kompletny tuning mechaniczny z dość mocną sprężyną (m170). Pytam, bo może ktoś ma jakieś pomysły/już coś takiego wykonał - chcę dołożyć do tego potworka lufę 650mm, tyle, że chcąc to zrobić, musiałbym albo dokonać przedłużenia lufy zewnętrznej, albo tłumika (zapewne nie obyło by się bez tokarza), czy może są/ktoś ma odpowiednie do tego "bajery"? Z góry dzięki za wszelkie podpowiedzi 8)

Link to post
Share on other sites

Jeżeli decydujesz się na montaż tak długiej lufy prec. w replice, to proponował bym dokupić do tego stabilizatory lufy, w celu wyeliminowania pewnych nierówności które mogą powstać podczas użytkowania, miałem kiedyś podobny problem, lufa prec. opierała się na gwincie tłumika przez co kulki blokowały się w środku tłumika.

Link to post
Share on other sites

w sr25 od krakmanów lufa 650mm nie wystaje poza tłumik.

 

Masz na myśli SR25URX czy też K? ten z oferty krakmanów? z tłumikiem blackwater 195mm lufa będzie wystawac przeszło 10 cm, zapewne czeka mnie zamiana tłumika na 320mm.. Jak pech, to pech

Link to post
Share on other sites

Masz na myśli SR25URX czy też K? ten z oferty krakmanów? z tłumikiem blackwater 195mm lufa będzie wystawac przeszło 10 cm, zapewne czeka mnie zamiana tłumika na 320mm.. Jak pech, to pech

 

A popatrz gdzie kończy się lufa wewnętrzna , choć jest 360 mm to można włożyć 407 mm i nie wystaje . Więc to Ci daje tylko 250 mm tłumika . Znajomy wkładając 705 mm do swojej G&P po prostu dokleił do stokowego QD kolejne 4 cm zwykłego najtańszego tłumika i w więcej niż 30 cm nikt nie był w stanie tego zauważyć .

 

Inna sprawa jak dasz dłuższy tłumik musisz na tych ostatnich cm od końca lufy do końca tłumika wyłożyć odpowiednim materiałem , już kilkukrotnie się spotkałem że zawirowania powietrza na tym odcinku znacznie pogarszały stabilność BB i celność .

Edited by przemek10
Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...