Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Plecak US (kontrakt)


Recommended Posts

Jeżeli ma być duży to tylko CFP90. Moim zdaniem to najlepszy amerykański plecak. Jest wygodny mocny i pakowny. Co ważne plecak ma klasyczny turystyczny układ i nie jest to kolejny "wymyślny" wynalazek. Dodatkowo można do niego dołączyć plecak patrolowy (on akurat już nie jest super :P ).

Pokazany wcześniej Assault Pack to jak dla mnie najlepszy wybór jeżeli chodzi o mniejszy plecak. Owszem są drogie ale moim zdaniem opłaca się uzbierać i wypiąć się na patrolowy.

ALICE są fajne jeżeli nie bierzemy wersji L :P

Link to post
Share on other sites

Widać co komu przypasuje, swego czasu na militaryphotos w wątku o CFP-90 było bardzo dużo negatywnych opinii o nim, do tego stopnia że zyskał on wiele mówiące rozwinięcie nazwy: Crappy F***ing Pack... Sam nie miałem styczności więc się nie wypowiadam.

 

ALICE Large jest ogólnie bardzo chwalony. Wg mnie jako duży plecak używany w czasie dłuższych wypraw sprawdza się bardzo dobrze.

Edited by Vimes
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Generalnie w dużych plecakach lepiej nie pchać camela do środka bo ładując plecak przyduszasz zbiornik - poza tym szkoda miejsca w środku. Możliwości jest naprawdę sporo - możesz też wrzucić go poziomo pod klapę, do bocznego sustainment poucha, do waistpacka przypiętego na wierzchu lub spodzie plecaka albo wogóle przypiąć na patencie pokrowiec bukłaka na wierzchu. Warto się zastanowić jak przeprowadzić rurkę żeby nie przeszkadzała.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...