Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Pisz recke wtedy jak masz czas, matury wazniejsze ;)

 

To bedzie glupie pytanie, ale jaka jest dokladnie roznica pomiedzy wersja Taiwan a Japan? W mocy repliki? Ogladalem na stronach, roznica jest widoczna praktycznie tylko w cenie... Japonska drozsza...

Link to post
Share on other sites

Posiadałem starszego typu wersję USP .45 wykonaną w Japoni,a od tygodnia posiadam wersję z system 7 wykonaną na Tajwanie.Tak naprawdę jak by pozbierać do kupy kilka elementów z obu wersji to by wyszła zajefajna replika,a tak to każda ma parę plusów i minusów.Tak na pierwsze wrażenie to stara wersja była cięższa i miała minimalnie mocniejszy BB,za to nowsza ma lepszy zamek składający się z kilku elementów(pazur informujący o obecności naboju w komorze) i tłoczone a nie laserowo nakładane oznaczenia na komorze nabojowej,ale za to w nowej lufa zewnętrzna ma pewny luz w stosunku do wewnętrznej, co nie występowało w starej wersji.

Link to post
Share on other sites

Nigdzie nie napisałem że coś sygnalizuje obecność kulki,a jak dobrze doczytasz to napisałem o naboju,co jak samo sugeruje było odniesieniem do ostrego USP, i dlatego zostało oddzielone od reszty wypowiedzi nawiasem.

Wracając do repliki to poprzednia, czyli ta przed system 7 była bardziej pasowna, może dlatego że to była wersja Japan a ta to Tajwan,w tej znalazłem tą latającą lufę,magazynek w gnieździe się kołysze minimalnie (wszystkie 3 jakie mam) i minimalne luzy boczne i góra dół ma zamek,co kompletnie nie występowało w poprzedniej wersji.Obie repliki mają zupełnie inne dźwięki przy przeładowaniu stara wersja to głuchy metaliczny trzask(w obie strony ,jak naciągasz i puszczasz),a w nowej przy naciąganiu zdecydowanie słychać szelest sprężyny jak się po prowadnicy przesuwa a dopiero jak puścisz to trzask lekko stłumiony, moim zdaniem dźwięk pierwszej repliki bardzo przypominał mi ostrego Glocka.Nowa wersja ma bardziej matową oksydę, stara wersja była prawie błyszcząca.Stara wersja posiadała więcej części metalowych,w tym tych odpowiadających za mechanikę repliki ,takich jak Loading Muzzle w tej nowej jest plastik.Poprzednią repliką KSC USP .45 cieszyłem się 2,5 roku bez ani jednej awarii,teraz ona cieszy kolegę i mam nadzieję że jeszcze długo się nią będzie cieszył ,czas pokarze ile będę cieszył się ja nową.

Edited by SARCO
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Zauważyłem jeszcze jeden smaczek. Tzn zdałem sobie z niego sprawę. Otóż większość gaziaków kiedy wsadzimy im magazynek, nie przeładujemy ale jedynie napniemy kurek i strzelimy- strzał pada. Bez kulki pierwszy ale gnat się przeładuje itp. Tutaj nie, możemy napinać kurek do woli, czy też klikać z samonapinania ale nie strzeli bez przeładowania. Czyli z grubsza tak jak w oryginale- bez naboju w komorze strzał nie padnie. Z grubsza bo jeśli przeładujemy z pustym magazynkiem to jednak strzeli no ale.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Właśnie wszedłem w posiadanie USP Tactiala (System 7 itd.) z CoyoteASG i jestem w stanie oddać tylko 3 strzały, później gazu brak. Jest tak dokładnie za każdym razem, gdy nabiję magazynek.

 

Ponieważ sklep na razie nie odpowiada na moje maile czy zgłaszać to jako reklamację czy może ja sam robię coś nie tak zapytam tutaj :)

 

Używam green gazu, z jakimś dodatkiem sylikonu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...