Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Jak już wybierac to G&P lub ICS ale jednak polecam ICS sam posiadam i nie nażekam. jeśli ci zależy na tanim tuningu i mocnym szkielecie gearboxa to bież ICS bo ta firma robi lepsze szkielety niż G&P i można za mniejsze pieniądze przeprowadzic tuning noi te ,,łamane,, body normalnie miodzio noi ogólnie G&P ma lepsze bebechy od G&G

 

jeżeli masz n ie dużo kasy to możesz kupic tą emkę :

 

http://www.madonion.eu/M4A1_Universal_Version_p444.html

 

 

jeżeli wybierasz G&G lub G&P to ja bym brał na 1000000% G&P, dużo jest informacji na temat tych replik

Edited by Pietia888
Link to post
Share on other sites

@Pietia888

Ja prędzej bym wybrał szkielet G&P niż ICS. G&G ma słabe szkielety. Za to ma bardzo dobre wykonanie zewnętrzne i bardzo dobre gumki (wg mnie najlepsze :D ). Przy G&P często łamią się ośki zębatek, a znam kilka przypadków nieszczelnych komór. Z G&G mimo plastikowej komory z nieszczelnością się nie spotkałem. Poza tym w G&G mamy już lufę precyzyjną. To G&P RedWolf Custom jest jakieś podejrzanie tanie. Tańsze od stockowego G&P. Za 850 zł możemy mieć G&G Eco z wymienionym szkieletem i metal body.

 

No ale cóż, ja mam G&G, Ty ICS, a każdy swoje chwali :P

 

P.S. Wymiana na metal body przy ICSie jest sporo droższa niż przy standardowym AEGu.

Edited by PiterTKD
Link to post
Share on other sites

G&P, wg. mnie G&G jest niższe o wiele mechanicznie, a ICS'y są brzydkie (teraz, kiedyś były piękne), GB fajny, ale żeby się bawić ciągle czymś takim? Łatwiejszy w serwisie i 'tuningu', ale wg. mnie serwisuje się i tuninguje tak rzadko, że nie jest potrzebny taki GB - bajer, ale nie przeważa o kupnie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...