Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Skoro na Evike są już jako pre-order zapewne M14 trafi także do polskich użytkowników. Nieliczni szczęśliwcy, którzy będą pierwszymi między Odrą a Bugiem posiadaczami nowego dziecka WE proszeni są o podzielenie się wrażeniami. Zanim jednak to nastąpi proponuję dwa nowe filmiki:

Link do Evike:

http://www.airsoftpost.com/product_info.ph...oducts_id=32862

Edited by Steiner
Link to post
Share on other sites
  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

M14 WE ponoć ma być 1szą snajperką GBB z prawdziwego zdarzenia, szczególnie dzięki całkowicie inaczej rozwiązanemu systemowi HU. Będzie działał inaczej i efektywniej niż w Aeg'ach, ma wydłużać tor lotu kulki i celność.

Zobaczy się jak to będzie w praktyce...

Zapowiada się ciekawie.

Edited by pidzejfat
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Steiner - ACR ma wymienną dolną część karabinu co pozwala na zastosowanie 7,62 cal ammunicji. To jest właśnie wersja heavy. Ktoś planuje zamawiać? Ktoś ma? na wgcshop widzę, że już jest "IN STOCK" jednak pasek stanu magazynowego pusty - ostatnie sztuki? Jestem bardzo zainteresowany opiniami, wytrzymałością, działaniem.

Link to post
Share on other sites

Steiner - ACR ma wymienną dolną część karabinu co pozwala na zastosowanie 7,62 cal ammunicji. To jest właśnie wersja heavy. Ktoś planuje zamawiać? Ktoś ma? na wgcshop widzę, że już jest "IN STOCK" jednak pasek stanu magazynowego pusty - ostatnie sztuki? Jestem bardzo zainteresowany opiniami, wytrzymałością, działaniem.

CaptainObvious.jpg

Poza tym, gdybyś kolego doczytał dane techniczne ACR'a dowiedziałbyś się, że wymiana lowera to nie wszystko przy użyciu 7,62. Poza tym wątek jest o M14 a zaczyna się robić offtopic.

Link to post
Share on other sites

Nie czytałem i wiem że uogólniam. To chyba oczywiste, że zmiana korpusu nie rozwiązuje problemu lol? Zresztą napisałem tylko że ma wymienny dolny korpus a nie np.

"Wymieniasz dół i jedziesz w cholerę większym kalibrem po złych ludziach." O kamień! Dzięki postawię obok innych ;)

 

Ma ktoś chociażby w dalekich planach jej sprowadzenie? Tak w planach powrotu do tematu

Edited by Majster'
Link to post
Share on other sites

Jakoś nie wierzę firmie WE, jako że jest to nowość nie ma na razie magów na rynku, a co dopiero tych na CO2. Pewnie dalej w środku ma beznadziejne części których wymiana będzie kosztowała połowę tego co sama replika. Ja bym jeszcze poczekał kilka miesięcy - a nóż się okaże że jest jakaś wada i będą robić wersję poprawioną - jak miało to miejsce z ich poprzednimi karabinami. Ra Tech pewnie szybko zrobi customy więc raczej o to nie trzeba się bać.

Sam jestem ciekaw jak im M14 wyszło, wygląda ładnie, ale z filmików wszystkich jakie oglądam nie wynika że ma jakiś silny blow job - wydaje mi się ze mój SCAR ma podobne jak nie mocniejsze - może to kwestia gazu, może dopiero przy co2 ciężkie suwadło m14 jest w stanie się rozpędzić.

Link to post
Share on other sites

Panowie-nie gdybajmy co będzie i nie piszmy o swoich marzeniach. Nie zadawajmy też po parę razy pytań o wytrzymałość. Parę osób kupi, sprawdzi i się wypowie, minie pewien czas i wyjdzie wytrzymałość, a także pojawią się newsy o nowych wersjach itp...

 

Wracając do tematu-o co biega z tym systemem open bolt? Bo niezbyt się na gaziakach wyznaję...

Link to post
Share on other sites

Open-bolt tak mi sie wydaje zwieksza tez ROF. Aktaulnie mam KACa i zamawiam do niego system open-bolt, mam nadzieje ze to rozwiaze pare moim drobnych problemow.

 

A co do M14 - szkoda, ze to loze okazalo sie wykonane z kompozytu, a nie prawdziwego drewna. Patrzac na dane odnosnie wagi to jest piekielnie ciezka... Na serio wazy 5kg?

 

Gdyby to mialo elementy drewniane to pewnie jeszcze by gramow przybylo...

Link to post
Share on other sites

Open-bolt tak mi sie wydaje zwieksza tez ROF. Aktaulnie mam KACa i zamawiam do niego system open-bolt, mam nadzieje ze to rozwiaze pare moim drobnych problemow.

 

A co do M14 - szkoda, ze to loze okazalo sie wykonane z kompozytu, a nie prawdziwego drewna. Patrzac na dane odnosnie wagi to jest piekielnie ciezka... Na serio wazy 5kg?

 

Gdyby to mialo elementy drewniane to pewnie jeszcze by gramow przybylo...

1. Open bolt wcale nie zwiększa ROF-u, nie wiem na jakiej zasadzie niby miałoby być bardziej szybkostrzelne niż na zwykłym systemie...

Prędzej jest to zależne od zastosowanej sprężyny powrotnej, niż samego systemu...

 

2. Łoże kompozytowe w tej replice było pewne od samego początku (redukcja kosztów itp). Wszystkie zewnętrzne części pasują od ostrych odpowiedników M14, także WE nie bawi się w drewno, będzie jeszcze konwersja na EBR.

 

3. Kupno drewna do M14 w USA nie jest problemem...

Ktoś nawet sprzedawał drewna w Polsce do 14stek

Link to post
Share on other sites

Ogladajac filmik z instalacji open-bolta, bylo nawet pare wersji filmow, to gosc chyba cos wspominal ze to nieco zwieksza ROF.

U mnie czasami sie zacina w miejscu gdzie jest ta mosiezna rurka w komorze.

 

Patrzac na filmiki z wersji open-bolt wyglada jakby troche szybciej zasuwalo.

 

Zdam relacje jak mi przyjda czesci.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...