Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam.

Chciałbym wmontować gumkę hop-up, jednak mam pewien problem. Otóż nie wiem w którą stronę wybić PIN dzięki któremu zdejmę korpus. PIN jest bardzo mocno wsadzony przez co boję się, że przy zbyt mocnym uderzeniu mogę spowodować awarie repliki. Znajomy miał taki sam problem. Zrobił to jakoś inaczej, wyjął lufe z komory czy jakoś tak. Nie pamiętam dokładnie.

Proszę o pomoc jak mam postępować. Dzięki za uwagę.

Link to post
Share on other sites

Och brak słów .Jaki masz problem z wybiciem pina jak nie idzie z jednej to klupiesz z drugiej strony.I po cholerę wyciągać GB .U mnie pin był wbity od strony szyny na optykę tzn. wybija się od strony selektora .I nie piszcie pierdół ze komorę rozkładasz w body.Jak co to PW.

Link to post
Share on other sites

Potwierdzam, musisz wyjąć GB i składać komorę w środku body.

 

:wink:

 

@autor

Otwierasz pokrywę i zdejmujesz górną okładzinę chwytu przedniego. Odhaczasz taki mały "dzyndzelek" przy dolnej i ją też zdejmujesz. Wybijasz pin u podstawy szczerbinki i zsuwasz w kierunku muszki cały element z pokrywą. Odkręcasz małego imbusa u góry i wybijasz drugi pin. Wyciągasz plastikowy element w kształcie litery "L" i zsuwasz lufę zew. z zewnętrznej. Pozostaje już tylko odkręcić dwie śrubi przy komorze i gotowe. Całość zajmuje ok 3 minut jeśli w międzyczasie popijasz browara. Jak nie masz 18+ lat to w miejsce browara wstaw jakiś soczek ;-)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...