Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Siema.chcę kupićsobie m14 od CM i odrazu go stuningować trochę: lufa prec SRC,gumka guarder, sprężyna m130 , komora HU metalowa.Czy GB wytrzyma taką sprężynkę??I czy trzeba będzie jeszcze coś doszczelnić??

 

Proszęo szybką odpowiedź ;)

Link to post
Share on other sites

Mam kiepski dzień, ale co mi tam. Lufe sobie podaruj taką bo nic nie da, gumke trzeba dobierać metodą prób i błędów, komory HU metalowej to ja nie spotkałem do m14, a stokowa jest dobra. Tak taką sprężyne GB wytrzyma, ja mam sp140 guardera. W dziale I/II klasa tuning jest 61 stron tematu o tuningu tej repliki, podpowiem że na ostatnich 10-15 stronach jest wszystko czego potrzebujesz.

 

Niech mod to wywali.

Link to post
Share on other sites

Ile wytrzyma?

Coś pomiędzy "bardzo krótko" a "bardzo długo" - przecież to chińczyk, nikt Ci nie powie dokładnie ile to wytrzyma...

 

A tak poza tym to:

- jeśli chodzi o lufę to pamiętaj żeby była dedykowana lub by miała dwa wycięcia na zatrzask. SRC sobie podaruj bo na stocku pewnie będziesz miał lepsze skupienie.

- jeśli w GB zamierzasz wymienić tylko sprężynę na SP130 i nic poza tym to nie licz na długą i bezawaryjną pracę. Do takiej sprężyny należało by wymienić jeszcze prowadnicę, głowicę cylindra a i nowa głowica tłoka i tłok nie zaszkodzi.

- komora metalowa? Możesz dać do niej linka?

- Jeśli chodzi o doszczelnianie to najpierw sprawdź czy są nieszczelności ;-)

Z tego co pamiętam to w moim egzemplarzu głowica cylindra prosiła się o odrobinę teflonu.

Link to post
Share on other sites

Czyli takiej nie ma. Z tego co pamiętam, to Promyk, Guarder i chyba Deep Fire (podkreślam, CHYBA) mają precki do M14. Springa wrzuć 120, nie powinno być problemów. Prowadnicę możesz dać tą od Krakmanów, P&J, ludziom lata na takim czymś i to bez awaryjnie raczej.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...