Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

lipek12

Użytkownik
 • Content Count

  147
 • Joined

 • Last visited

 1. No i dupa nie pokukam sobie w crysisa 2 na PC ;/ wyskakuje mi żę moja karta graficzna nvidia geforce 8600gt nie jest odpowiednia czy coś takiego :bialaflaga: to zostaje mi ps3 :dry: :blush:
 2. TAK jak inni mówią lepiej kupić Cymke z serii od cm40 w górę bardzo dobre repliki :happy: .Sam mam cm040 i jestem bardzo zadowolony :cool:
 3. Jeżeli dobrze spodkładkowane zębatki to na luzie wytrzyma :blush: . Kable niskooporowe aż tak dużo nie zmieniają :dry:
 4. Kup sobie gumkę SYSTEM'y to jest najlepsza opcja żadnej z tych dwóch co podałeś w linkach nie bierz.
 5. Ale ja się tutaj pytam Walduś :hahaha: . I jeżeli taka pomoc ma być na forum to ja dziękuję :bialaflaga: :icon_confused:
 6. A czego madbull jest zły?? CZy coś a opłaca się brać lufkę JBU??
 7. Ja z pytaniem.Zamówiłem lufę madbull black python ze specshop'a o długości 650mm + tłumik żeby ją schować i czy w cm040 ak74 ta lufa mi się spisze w tej replice czy bedzie za długa bo słyszałem coś że długość lufy musi byc odpowiednia do cylindra czy jakoś tak :zastanawia: ??!!
 8. Ok problem zażegnany okazało się że się gumka podwinęła. Temat do zamknięcia.
 9. Jutro w dzień przestrzelam może to wina dystansera dorobię z wkładu od długopisu :)
 10. Gra będzie zajefajna co prawda grałem tylko w drugą cześć ale i tak mi się spodobało i najlepsze będzie można grać na ps move :wub:
 11. Dzisiaj zrobiłem testy na chrono i pokazywało mi 130m/s w takim razie dlaczego kulka leci wolniej niż na testowanym cm040 kolegi który na chrono miał takie same wyniki :zastanawia:
 12. To nie moja 1 gumka ale 1 raz mam taki problem.Dystansera nie zmieniałem spróbuje wsadzić kawałek wkładu od długopisu teflon też zrobię . jak podkleić ten klocek dociskowy :zastanawia: . OK będę miał jutro chrono to potestuję różne warianty :biggrin: A pytanie jeszcze czy mogę testować na kulkach 0,20g P&J czy coś może się stać coś z lufą ??
 13. Gumka nie ma smaru :p u myłem ją wodą i mydełkiem i porządnie wysuszyłem :icon_biggrin:
×
×
 • Create New...