Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Majówka z ASG "OPERACJA BORNEO" 2015 30/04/15-3/05/15 BORNE SULINOWO


Recommended Posts

Serdecznie zapraszam na kolejną dziesiątą już edycję Majówki z ASG "Operacja Borneo"

Szczegółowe informacje ,scenariusz oraz Panel rejestracyjny znajdziecie na forum zlotu :

 

Strony konfliktu:

Nerun

Saria

Kebur

 

HARMONOGRAM

X EDYCJI MAJÓWKI Z ASG OPERACJA BORNEO 2015

Rejestracja

Potwierdzenie przybycia odbywać się będzie w dniach 30 kwietnia - 1 maja w Sztabie Zlotu.

W Sztabie Dowódcy Teamów będą mogli pobrać mapy terenu.

 

30 kwietnia – czwartek

16.00

BETONPLAC

Oficjale otwarcie X Edycji Majówki z ASG Operacja Borneo 2015

17.00 – 19.00

Bitwa o ciężarówkę

20.00

Zebranie Dowódców Teamów SZTAB

Wymarsz stron na pozycje

24.00

Rozpoczęcie rozgrywki

1 – 2 maja – piątek- sobota do godz. 19.00

ROZGRYWKA

3 maja - niedziela

12.00

BETONPLAC

Zakończenie Majówki

prace porządkowe

 

INFORMACJE OGÓLNE

I. Teren i miejsce:

Zlot odbędzie się w dniach 30 kwietnia 1,2,3 maja 2015 roku na terenie miasta Borne Sulinowo za spichlerzami przy ul. Towarowej.

Teren Zlotowiska będzie otwarty od dnia 30 kwietnia 2015 r.

Limit miejsc 500.

Decyduje data nadesłania zgłoszenia i uiszczenie w terminie pięciu dni od daty otrzymania maila zwrotnego wpisowego w wysokości:

- 130 zł – uczestnik zwykły.

- 80 zł. – uczestnik LARP. ( Osoby zakwalifikowanej do Larpa (nie wiecej niż 25 Uczestników) . Udział oraz obowiązki tych osób jest indywidualnie uzgadniany z Organizatorem.

- 60 zł – dowódcy i zastępcy dowódców frakcji oraz strefy Larpa. (Osoby zakwalifikowane przez Organizatora)

W przypadku rejestracji w dniach 20 marca 30 kwietnia lub w trakcie Majówki opłata będzie wynosić 200 zł. Nie uwzględniane są prośby osobiste do organizatora.

II. Organizatorem X Edycji Majówki z ASG jest Samanta Burkowska, zam. ul Wyszyńskiego 5c/6 78-449 Borne Sulinowo.tel. 570 127 290

e-mail: zlotborne@op.pl

 

Wpisowe zawiera koszty:

 

• Identyfikatora i pakietu startowego dla każdego Uczestnika.

• Wydruk map, waluty zlotowej, plakatów i banerów dla każdej ze stron

• Dwóch ciepłych posiłków dla każdego Uczestnika, kawy, herbaty, wody.

• Zaplecza socjalnego tj. wody do mycia, toalet przenośnych

• Ubezpieczenia imprezy

• Drewna na ogniska

• Wywozu śmieci, sprzątania po imprezie

• Podłączenia do prądu (ładowanie baterii, telefonów)

• Ogrodzenia i oznakowania terenu obozu off game i terenu manewrów

• Wynajęcia pojazdów

• Rekwizytów, łączności oraz wszystkich innych kosztów przeprowadzenia planowanego scenariusza (taśmy, pirotechnika, tablice informacyjne, żerdzie, worki itp.) w tym dla każdej ze stron materiały do budowy umocnień i sztabów głównych.

 

Galeria zdjęć z zeszłych lat:

https://plus.google.com/u/0/photos/109110238485303634314/albums/5891266452147423521

https://plus.google.com/u/0/photos/109110238485303634314/albums/6019632134266271137

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Możnaby rozwinąć nieco wypowiedź odnośnie poprzednich edycji?

 

Z ekipą zastanawiamy się czy jechać.

wiele słyszałem opinii, wszystkie (w typie piwo+replika z sp170 na auto bo masa termosów) - zlot dla sado-maso :D

w sumie może bym się wybrał ale serio - nie słyszałem ostatnio ani jednej pozytywnej opinii

Link to post
Share on other sites

Impreza ma plusy jak i minusy. Co do plusów to według mnie teren, ilość graczy, scenariusz i organizacja (nie byłem ostatnio może coś się zmieniło). Natomiast minusy to terminatorka, na offie były jakieś kradzieże, generalnie na offie trochę się pije - mi to nie przeszkadza ale zdarzyły się typy co nie wiedzą, że alkohol jest dla rozsądnych ludzi.

Generalnie imprezę polecam byłem ze dwa razy i nie żałuje. Trzeba się jednak przygotować, że to typowa jebanka strzelanka z fajnym scenariuszem oraz fajnymi i pozytywnymi ludźmi (zdarzają się wyjątki). Niestety z uwagi na dużą ilość dość przypadkowego towarzystwa dużo terminatorki co jest chyba największą bolączką tej imprezy..

Link to post
Share on other sites

INatomiast minusy to terminatorka, na offie były jakieś kradzieże,

Jedna ekipa została okradziona, bodajże dwa lata temu. Szkoda chłopaków, nieprzyjemna sytuacja, ale Ruda chyba wyciągnęła wnioski i ktoś pilnuje teraz off-game.

Generalnie imprezę polecam byłem ze dwa razy i nie żałuje. Trzeba się jednak przygotować, że to typowa jebanka strzelanka z fajnym scenariuszem oraz fajnymi i pozytywnymi ludźmi (zdarzają się wyjątki).

Zgadzam się, na pewno nie należy szykować się na milsima, chociaż jak ktoś chce, to i w nocy się postrzela i na off-game przez 2 dni nie zejdzie.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...