Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

IOF_SAPER

Użytkownik
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

 1. Ja byłem bardzo zadowolony z AK. Kupiłem go na początku ubiegego roku, zopsuło sie w nim coś w sierpniu a potem tu juz na mrosie mi się zamek urwał. Aha kolba też odpadła ale znaprawił mi ją stary rusznikaz (dziadzia Iwanuszki! RESPECT fur dziadzia! :) ) i do tej pory sie trzyma. Teraz problem jest inny... strzela na 5,10,15 metrów i nie można przewidzieć kiedy i w co trafi... :| Gunner - nie wiem czy pamietasz ale lonk time ego wysłąłeś mi zdjęcie swojego AK. Toczka w toczke faktem jest to! Z tego co widze to łoze na gurze tez latało bo poklejone i nawet śrubki w tych samych miejscach :)
 2. IOF_SAPER

  SpecShop.pl

  Wczoraj po tym co napisałem zadzwonił do mnie gościu z pytaniem czy nie przesmarować mi tego glocka co go zamówiłem przed chwilą. Ja w tym momencie takie...eeeeeeee..... :) Powiedziałem ze byłoby bardzo miło i bedę wdzięczny, dzisiaj o 13 przyszła splówka i wszystko jak trza :) RESPECT jeszcze raz 8) :D
 3. A nikt jeszcze nie sprawdzał tej M4? Na zdjęciach wygląda sensownie ale to samo mozna powiedzieć o plasticzkach Marka 76 (czy ileś) z Allegro...
 4. Kwestia przezwyczajenia. Ja dałbym sobie radę z M60 w kiosku, moj jeden kumpel zostaje tylko przy pistoletach. Na początek nie radzę M16 bo właśnie może cie przerazić dlogość.
 5. Przepraszam ze skasowałem pierwszy posta ale miałem telefon od panów z military... Chce po prostu juz z nimi zerwać kontakt bo to juz za przeproszeniem "rzydowanie" i okradanie juz mnie nie bawi. Straciłem u nich dwa karabiny i nie mam zamiaru kupować więcej. To tyle. Was towarzysze jeszcze raz przepraszam, pany z military niech tylko oddadzą mi działajacy karabin i... ... w trąbkę. Mam tylko nadzieje że pociagne za sobą innych.
 6. Odwołałem je tylko po to żeby PANOWIE z military nie dzwomili i nie opowiadali swoich smutów. Zaczynam czuć się nie swojo jak nie moge nawet na tym forum prawdy pisać.
 7. I za tego posta przepraszam... mówienie prawdy jest bardzo nie popularna rzeczą w tym kraju. Zawsze wiecej się wymaga od innych niż od samego siebie mimo że jest się dość poważną firmą.
 8. PRZEPRASZAM ZA TEGO POSTA!!! Kasuje całą zawartość bo PANOWIE z military dopatrzyli się kilku NIEŚCISŁOŚCI i zaczęli sie zucać. Skoro PANOWIE czytacie to co się pisze na tym forum poczytajcie sobie jakie inni mają o was zdanie! Nie jestem psychicznym dzieciakiem który łamie broń chcąc nią ściać drzewo albo używajac jej jako wiosła!
 9. Najlepszym sposobem na jego zasięg to w ogóle to w ogóle go nie kupowac :) . Niestety ja byłem jednym z pierwszych kupców microka bo myślałem ze to fajny gun a wtedy jeszcze recęzji nigdzie nie było.
 10. No to żart Ci się udał... A na chwycie M16 ten kolimator trzyma się nawet bez montażu tylko trzeva trochę się pobawić.
 11. A wiem że jest to sprężyna powrotna drogi RWSie stad że gdy po strzale jeszcze brzdęka naciągnąwszy wajchę przestaje! HA! Genialne czyż nie? :wink: Drogi Łęco (czy jak tam Cię odmieniać...) sprężyny tłoka są za grube by brzdękać a kiedy sprężyna powrotna jest sprzężona że się tak wyrażę właśnie wtedy brzdęka (nie wiem jak to się dzieje!) zaraz zobaczę to w M16 ____cisza____ no tak! Nawet po naciągnięciu i puszczeniu wajchy sprężyna brzdęka! Ależ ze mnie intelektualista :lol: . No w każdym bądź razie w Cybergunowskich M16, XMie i Micro UZI brzdęka sprężyna powrotna nie wiem jak u Was.
 12. Mnie idealnie się spisuje kolimator z Tajguna. Można go doczepić do DE, MP5, Ithacy, UZI i M16 bez montażu na chwyt.
 13. A ja wiem! Ja wiem! To jest sprężyna powrotna wajchy zamka! Mam to samo w M16 ale wole jej nie rozkładać bo boje się że nie złożę. :D Można ją okleić jakąś taśmą izolacyjną czy jakąś inną w jednym miejscu a to ją wygłuszy.
 14. Miałem ją 3 dni bo oddałem :) . To była porazka pod względem zasięgu w porównaniu z M16 HFC. Wykonanie całekim niezłe gdyby nie grająca porzy strzale sprężyna. Jak dzwoniłem niedawno do gościa powiedział mi że ta wersja nie różni się nieczym od starej.
×
×
 • Create New...