Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Grigorij_

Użytkownik
 • Content Count

  87
 • Joined

 • Last visited

 1. Posiadam kontrakt. Kurtka bardzo wytrzymała i wodoodporna ale z oddychalnością jak dla mnie kiepsko. Niestety albo będziemy mieli coś trwałego i nieprzemakalnego albo delikatnego i oddychającego :) Dlatego dla oszczędnych polecam cokolwiek nieprzemakalnego co się podoba.
 2. Skoro wiesz, że jest to mundur rosyjski, to zapewne znajdziesz go na stronach producentów mundurów dla armii rosyjskiej. Ja nie mam takiej pewności, czy to jest mundur rosyjski, co więcej, czy to jest mundur a nie maskałat, czy to istnieje w świecie rzeczywistym (poza call fo duty). http://sso-mil.ru/catalog/83/ -mundury http://sso-mil.ru/catalog/84/ -maskałaty stron innych producentów poszukaj sam.
 3. Najlepiej zrobić się za OMONa - olbrzymia naszywka na plecach i wszystko jasne. Umundurowanie i oporządzenie też dobre. Tylko bardziej do miasta, dzieci wybijać, autobusy wysadzać się nadaje niż do biegania po lesie ;)
 4. Podobny temat był poruszony tu: http://rus.mil.pl/forum/discussion/861/spe...-gru-lata-90te/ Polecam ponadto użycie googli :) O samym GRU wiadomo, że nic na pewno nie wiadomo. To co wypisałeś jakoś tam ujdzie - będzie widać, że jesteś podobny do ruska, ot co. powodzenia...
 5. Albo i ruski: www.ak47bayonets.com
 6. Ja tam wolę ubrać kapitalistyczne gogle i krzywić się potem, jak to widzę na zdjęciach, niż mieć koszerne ruskie gogle i nie móc się w nich zobaczyć...
 7. 6H4 to polski bagnet używany nie tylko z AKMem. Radzieckie bagnety do AK74 różnią się trochę od 6H4, co jest widoczne na http://www.ak47bayonets.com/
 8. Mam AKS 74 VFC ponad rok i nie mam powodu do narzekania. Mam tam mniej więcej taki tuning i strzela bezproblemowo. Jedyne co po tuningu się pogorszyło to selektor - odkręca się. Wygląda, że miałeś pecha.
 9. Ja mam M7 i wg tego co piszecie, różnica jest w metce producenta i rzepach (w M7 wszystkie kieszenie, oprócz tej na nóż, są na rzepy). Kieszenie takie same, mankiety takie same, krój ten sam (dodatkowa kieszonka na prawym rękawie jest).
 10. Tak z czystej ciekawości, czym się różni 91M Noch od M7? Na fotkach nie znalazłem żadnej różnicy, ale na fotkach też wszystkiego nie widać...
 11. M7 pod nazwą bekas pojawia się od czasu do czasu na ebayu.
 12. W takim razie M7 ale nie bekas, bo kieszenie w bekasie mają inny krój. Poniżej fotka M7:
 13. No i wszystko jasne - na tamtych zdjęciach nie ma bakasa tylko najprawdopodobniej M21 (pewności nie mam ponieważ nie widać całej bluzy).
 14. Na podstawie tych zdjęć trudno jednoznacznie wyrokować, iż są to akurat bekasy - śmiem nawet twierdzić, iż raczej nie są. Kamuflaż jest tego samego typu ale nie ten sam. W zależności od producenta różnie on wygląda, różne odcienie poszczególnych kolorów oraz kształty plam są różne.
×
×
 • Create New...