Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kris16

Użytkownik
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

 1. Tak więc trochę się wypowiem optymalnie na springu sp120 (mowa o guarderze) zazwyczaj przy 2 łożyskowaniach daje te 460 -470 fps względnie od długości lufy i doboru cylindra . Chyba że lufa ma śmieszną długość np 200 mm wtedy mało który zestaw daje odpowiednie sprężenie . Kiedyś uzyskałem nawet 520 fps (sp120 12,5kg) lufa Promyk 6.03 550 mm replika m16 od G&P dwa łożyskowania cylinder typ 0 głowice klasyczne płaskie . Ale było to jakiś czas temu . Teraz springi z tym oznaczeniem nie osiągają już takich mocy a raczej wymienione przez wallopa wartości :)
 2. No to ja się dorzucę do problemów z tym szkieletem u mnie dysza 21.3 mm nie uszczelnia się dając marne 480 fps na m150 jakie gumki pakowaliście do swoich komór ?
 3. Witam czy ktoś testował późniejsze r31 (szkielet przystosowany pod magi co2 od kjw) Z magazynkami co2 czy sprężyny mechanizmu spustowego zbiją zawór w nich czy trzeba szukać innych?( jakich ?) .
 4. Witam od dłuższego czasu poszukuję chłodnicy do swojego m249 I zastanawiam się czy chłodnica od G&P bedzie pasować do m249 od PJ ?
 5. Mówię to ludziom od dawna ale cóż lepiej wierzyć w mity i bajki
 6. Tak więc po przebiciu się przez te miliony Ton wręcz sci-fi na temat HP Chciałbym dorzucić swoje 5 groszy Jako gracz z mazowsza mogę powiedzieć że u nas HP obrywa siermiężne hejty Najczęściej na KH od "Gimbazy" która nie umie pojąć szybkiej reakcji spustu (zarzucanie używania Auto) Oraz z strony ogrów którzy nad wyraz czepiają się o dziwo nie FPS a rofu mówiąc że to złe bla bla bla . Mając Kumpla teamu z pół automatycznym MC mogę powiedzieć jedno w Mazowszu nie chcecie mieć HP bo lecą hejty.(ograniczenia FPS wieczne gadanie że podkręci jak nie patrzy a wystarczyła by np plomba holgramowa naklejana na reduktor ) Sam sprawę uważam za idiotyczną bo jeśli dla kogoś liczy się to czy powietrze mam z rozprężania sprężyny czy z butli to znaczy że pomylił sporty i powinien już dawno zakończyć swoją przygodę z Asg. Sam posiadam naprawdę potężnego Aeg opartego o CA G3 i różnice osiągów HP vs Aeg są tak małe że gdyby nie wąż nikt by nie połapał by się co jest grane :icon_smile:
 7. Witam w zasadzie szukam części merytorycznej w postaci zasad ccs gdzie mogę dorwać najaktualniejszą wersję ?
 8. Witam mam problem Pacjent r31 Problem klamka ma tendencje do strzelania 4/5 strzałową serią . Rzeczy zrobione w niej Metalowy cylinder gumka hop up . rozebrany do ostatniej śrubki i wyczyszczony i na smarowany Czy jest możliwość by była to wina zaworu w magu ?
 9. Wiedziałem o istnieniu tej lufy ale względem tego co siedzi w m14 jest ponad 10 cm krótsza
 10. kurcze a marzył mi się promyk no trudno :/
 11. Witam Czy do m14 cymy pasują normalne lufy aeg ? Spotkałem się z opisami że gdzie indziej są nacięcia na lufie
 12. Witam wszystkich jaki cylinder gazowy pasuje do tej repliki ? Czy wzmocniony guardera pasuje ?
 13. Edit ogarnołem ale patent z blaszkami jest całkiem pokrętny. Ale mam inne pytanie jak dobrać sie do komory hop up ? Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
×
×
 • Create New...