Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Szymeg

Użytkownik
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

About Szymeg

 • Birthday 10/29/2001

Recent Profile Visitors

954 profile views
 1. Jeżeli komuś zależy na stalowych magazynkach od hk, to do oryginalnych hicapów pasują wkłady od lowcapów battleaxa, też stalowych. Trochę nieekonomiczne bo łączymy 2 magazynki w 1, ale działa. Nie mam pojęcia jak z midami, chociaż też wkład powinien pasować. https://gunfire.com/pl/products/magazynek-hi-cap-350-kulek-do-replik-serii-sa-h-1152217341.html - gunfire sprzedaje oryginalne hicapy - bez oznaczeń. https://www.taiwangun.com/magazynki-aeg-low-cap-2/magazynek-low-cap-na-70-kulek-do-serii-m4-m16-hk416-black-battleaxe?from=listing&campaign-id=20 - lowcapy, których wkład 100% pasuje.
 2. Nie dojdę z tą repliką do ładu :P , nie ważne jak usztywnie korpus ( magic pinem czy po prostu zwykłym pinem i taśmą z tyłu uppera) ,to traci minimalnie osiowość dysza komora , i zmniejsza się szybkostrzelność bo pewnie dysza uderza. Da się jakoś ustawić to ?
 3. Dzięki, postrzelam trochę i zobaczę. :)
 4. Nie chcę zakładać nowego tematu. Zamontowałem gumkę Systemy i magiczny pin g&p , poszedłem przestrzelać. Na początku trochę tak jakby zgrzytało ale po chwili przestało ,ale szybkostrzelność na auto raz była normalna , a raz mniejsza. Zamontowałem oryginalny pin i strzelało normalnie , zamontowałem magic ,ale nie dokręciłem do oporu ,tylko żeby luzu nie było i strzelało normalnie (na początku był 1 dublet) . Czy mogę tak mieć ten magic pin , czy jednak zamontować stockowy?
 5. O, dziękuję i przepraszam za głupie pytanie.
 6. Witam , dotarła do mnie m4 , tylko mam problem bo po strzałach na single dysza wraca do tylnego położenia. Co robić?
 7. Witam, mam cm.355 i mam problem , często przy przeładowaniu czółenko się nie blokuje przy tylnej pozycji co skutkuje tym ,że lata sobie ono w przód i w tył i muszę je jeszcze raz dobić aby załapało. Jest to bardzo męczące i uniemożliwia często strzelanie , zwrócić tą replikę ,czy raczej TG nie przyjmie tego?
 8. Dzięki, tak stockowa , próbowałem pare razy ,ale wreszcie przyciąłem gumkę i działa.
 9. Jednak znalazłem tego imbusa, dziękuję jeszcze raz i przepraszam. Ale mam jeszcze jeden problem przy wkładaniu gumki do komory, ta rozciąga się tak że zakrywa wypustki do blokady, oczywiście używam silikonu, gumka to niebieski madbull.
 10. Dzięki, ale nie widze żadnego imbusa mam tylko mały pin, wybić go?
 11. Witam! Chcę zmienić gumkę hop up w rk 01w, wybiłem pin przy chwycie ale nie mogę zdjąć frontu z lufą zewnętrzną, nie ruszy się w ogóle. Proszę o pomoc. :icon_confused:
 12. Szymeg

  AK 74

  Stockowa suczka od Boya :icon_wink:
 13. A nic się nie stanie plastikowemu zamkowi. Przy tej metalowej lufie ?
 14. Witam , podczas malowania zamka w glocku dostało się trochę farby na "wnętrzności" Jak usunąć tą farbę?
×
×
 • Create New...