Jump to content
REKLAMA
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ThomX

Użytkownik
 • Content Count

  61
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

147 profile views
 1. Szukam małego, lekkiego koli na wysokim montażu. Mam Theta Optics Operator i...właściwie jest spoko, działa, pokazuje cel, mi wystarcza. Jedyny żal jaki do niego mam to, że jest trochę za duży do G&G Fire Hawka. Tzn biegam z nim, ale szukam czegoś mniejszego i lżejszego. Najlepiej jakaś w miarę przyzwoita kopia T1. Oglądam Theta Optics Compact II i Vector Maverick 1x22. Ewentualnie zastanawiam się (wiem ,to nie T1) nad Theta Optics Open 2. Który z tej trójki byście polecili? Ewentualnie co innego tak do ok 300zł?
 2. Ze wszystkich, które podałeś najlepsze (i dla Ciebie i chyba wogule) jest gieta od specny. Nie rozpisując się-po prostu tak jest :) Przede wszystkim masz system szybkiej wymiany sprężyny, co daje Ci możliwość dostosowania mocy do miejsca w które jedziesz grać. Poza tym ta gieta będzie najlepiej wykonana z tych, które podałeś i najbardziej uniwersalna. Str nie znam, ale po cenie sądząc- odradzam, cyma robi świetne kałachy ale już m4 nie bardzo a co do maleństwa od specny- jak już to nie bierz Core, tylko dołuż do Edge specny - sa-e10. Tylko, że to typowa repka pod CQB. Także z tych podanych: G36 Specna Arms
 3. Kolbę mam ładną. Ale mało praktyczną. Wchodzą tam tylko m&m-sy. ;) NanoAAB mam w specnie, więc wiem, że jak go wstawie, to żadna bateria nie wejdzie, miejsce jest tylko w prowadnicy. A powiększając budżet?
 4. I załatwi mi to lepszą reakcję na spust, delikatnie większą szybkostrzelność i pełne cykle za każdym strzałem?
 5. https://www.specshop.pl/product-pol-18764-Perun-MOSFET.html Taki?
 6. Czy ja wiem... tytana nie wsadze :) ze 100-150zł z okablowaniem :)
 7. Jaki mosfecik w to maleństwo by wszedł bez zabierania za dużo miejsca na batke? Dobrałem baterie idealnie, wchodzi mi w prowadnicę cała razem z kablami, kolba się zamyka, więc batki nie będę zmieniał, tylko przelutuje wtyk na tconect :) Tuningu mocowego nie będę robił, chce poprawić reakcję na spust bo porównałem z moją dopucowaną specną i niestety FH w stocku wypadł dość blado :)
 8. Jak w temacie. Co sie tam w prowadnicy mieści. Najlepiej z redberet.pl. Albo chociaz wymiary betek które Wam wchodzą, to postaram się sam coś znależć :)
 9. No oki, a gdybym jeszcze dorzucił takiego CA do tych dwu poprzednich? https://gunfire.com/pl/products/replika-karabinka-ar4-sbr-ecs-1152223511.html Czy ktoś to ma/miał? :)
 10. Panowie, podbije temat. Wyraźcie więcej swoich opini. Specna Edge, czy G&G Fire Hawk? :)
 11. Ej no! Psujecie mi koncepcję!! Na redberet Fire Hawk jest za 611zł do jutra, a Wy mi mieszacie w głowie małą specną. :) ;) Teraz to już zupełnie głupi jestem... A koszyk w redberet był już pełen...
 12. Dałeś mi do myślenia... Ale kurczę nie chciałem drugiej Specny... Teraz to mam zagwozdkę
 13. Poważnie???? Hmmm… no toś mnie zaskoczył... W sumie specna ma już mosfet, jakieś wzmocnione bebechy z opiewanym przez poetów GB Orion ;) kable niskooporowe już z T-Conectem, 2 midy w zwstawie…. na papierze wygląda dobrze. No ale seria core też na papierze wyglądała super... Ale specna ponad g&g???? W sumie specna wyszła by mnie jakąś stówę drożej, ale odpadła by nowa bateria, bo ta z mojej specny pewnie by wlazła w te nową, chwyt, bo ta Edge już ma. Cena wyszła by identyczna, więc kwestia jakości... jestem ciekawy jak się dyskusja rozwinie, bo mam nadzieję, że ludzie się dołączą do niej.. :D
 14. Hm...dodatkowe zdziwienie: https://gunfire.com/pl/products/replika-karabinka-rra-sa-e10-edge-tm-1152221320.html https://gunfire.com/pl/products/replika-karabinka-fire-hawk-1152205604.html One kosztują tyle samo...a pomijając hejt na specne, to jakoś trudno mi sobie wyobrazić żeby specna nawet edge mogła konkurować z g&g... czy się mylę?
 15. Owińska, czyli ciasne korytarze :) A szkielet czego? GB? Poza tym, jakbym się wywalił na szczupaka na Owińskach, to stan akurat repliki byłby moim najmniejszym problemem ;) Plastikowe repliki nie odrzucają mnie bo mógłbym się na taką wywrócić. Jak ja bym się wywalił na moją replikę to nawet metalowa specna mogła by nie przeżyć ;) Raczej pytanie czy plastikowe body nie powoduje większej awaryjności bebechów. Bo jeżeli rzeczywiście chodzi tylko o to, że plastik może mi pęknąć jak nim walnę o coś, lub się na replikę wywrócę, to to mnie nie zniechęca
×
×
 • Create New...