Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

QlimaX

Użytkownik
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

 1. Dzien darmowej dostawy Pojawił się pewien pomysł, aby dnia 1 grudnia, wszystkie sklepy internetowe oferowały darmową wysyłkę bez względu na sposób zapłaty. Który ze sklepów dołącza się do akcji ?
 2. Witajcie. Ilu milimetrowe łożyska są w gearboxie tejże repliki ? Wiem, że gdzieś tam na eNtej stronie jest odpowiedź na to pytanie. Mnie tym razem czasu brak, by przewertować po raz 4 całe ~50 stron tego tematu. @suchywojtas, pookaż zdjęcia swej repliki.
 3. Kolejne pytanie. Czy ktoś kupował tą replike z Gunfire ? Na gunfire dają 360 FPS, a na Taiwanie ?
 4. Czy ktoś z Was może zmierzyć zasięg tejże repliki ? Ktoś zmieniał sprężynę na słabszą, na przykład M110 ?
 5. Na taiwanie nie ma już tej repliki. Ktoś wie czy ma być znowu wprowadzona ? Jestem bardzo zainteresowany, a chyba za późno..
 6. Kmieciu, jaki przebieg ma Twoja replika ? Niech się wypowiedzą też inni użytkownicy tejże repliki.
 7. Jakby ktokolwiek z Was się dowiedział, że jakiś sklep w Polsce ma zamiar sprowadzać tą replikę do siebie na stałe, to proszę o podanie tej informacji, tutaj na forum, to samo z body do 416 ;) Serdecznie pozdrawiam.
 8. Z aluminium są RISy, a nie "rinsy". Mhm... Kolbę stałą\składaną spokojnie wsadzisz do tej 416tki.
 9. To znaczy ? Łożyska P&J do M110 starczą ? Wybór mały bo na Systeme mnie nie stać, a Krakman ma mały wybór.
 10. Flummox . Zaczerpnięte ze sklepu asgshop. " Obsługa magazynków low-cap / mid-cap 1) Całkowicie nowych magazynków nigdy nie nabijaj do pełna. 2) Zanim zaczniesz używać magazynka to nasmaruj go minimalną ilością silikonu. 3) Następnie należy przeprowadzić następujące czynności. - Najpierw magazynek nabić 10 kulkami i zwolnić wszystkie. - Następnie załadować go 20 kulkami i znowu zwolnić wszystkie. Ładowanie i zwalnianie należy powtarzać aż dojdzie się do całkowitej pojemności magazynka. Tą czynność przeprowadź paręnaście razy... 4) Jeżeli nie używasz magazynków nigdy nie zostawiaj ich naładowanych!!! " I nie musisz maga rozkręcać, psikasz tam gdzie wsadzasz kulki. A i smarujesz olejem silikonowym. Co do tych magów STARa, czekam na odpowiedzi użytkowników ;)
 11. Hm. A ma ktoś low capy STARa ? Są na zbrojowni, http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info...products_id=137 Tanie jak barszcz.
 12. Jak tam z Waszymi replikami ? Moja przeszła 10 tysięcy kulek. I ciągle mam dylemat ; Czy teraz tracić kasę na chińczyka i kupić łożyska, zmienić sprężynę na słabszą ? Lub coś w gearboxie ruszać dopiero za kilka miesięcy. A za ta pieniądze bym kupił coś innego, bardziej cieszącego oko ;-) ;>
 13. http://www.asgshop.pl/hopup_lufa.php Wprawdzie przed rozłączeniem baterii trzeba rozciąć kabelki od mosfeta, czy coś.. Było to pięknie opisane w newsach o tej replice.
 14. Jak chcesz się bawić w terminatora to sobie wymień batkę. Posiadam batkę JG, 8.4 V (do kolby SF ) i mówię, że jest świetna. Albo ja mam takie małe wymagania ? Sam nie wiem co myśleć o owej chińskiej eMce. BARDZO byłbym wdzięczny gdyby ktoś powiedział "co tam " u repliki po ponad 40 tysiącach kulek, na przykład po 40 tyś, na przykład ;)
 15. Dziwna sprawa.. Ponieważ, w chwycie silnikowym odkręciłem jedną, tą mniejszą śrubkę. Próbuje z następnymi, nie da rady. Dałem ojcowi... NIC. I mam pytanie, jak nazywają się śrubokręty czy też inne przyrządy którymi mogę odkręcić śrubki w górnej części gear ?
×
×
 • Create New...