Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

madoc11

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Z Red riverem jest taki problem, że jest ciężko dostępny. Poza tym ja używam szelek 1 linii i brak przelotem to spory problem. Ktoś może używa pasa od Currahee?
 2. Witam. Poszukuję zamiennika mojego starego pasa taktycznego. Będzie to pas 1 bądź 2 linii( zależnie czy będę miał chesta czy nie). Zastanawiam się nad konstrukcjami miwo(pas operacyjny lub pas operacyjny plus) currahee lub husara. Wszelkie wycinanki laserowe odpadają(mam pas specopsa). Mógłbym was prosić o opinie lub podpowiedzi co jeszcze brać pod rozwagę?
 3. Pawelec powinien ci uszyć(cenowo wyjdzie sporo ale słyszałem, że warto). Spróbuj też złapać kontak z wkurzonym. On ma doświadczenie z tymi chestami. Mi odszył dwie kieszenie boczne LBT i jestem zadowolony.
 4. Witam Ma ktoś z Was ten plecak? http://www.miwomilitary.pl/?p=8.1647.PLECAK-MALY.G-10.MIWO-MILITARY Szukam opinii użytkowników. Jak z jego pojemnością? No i najbardziej zastanawia mnie ta odpinana część. Czy to jest osobny pokrowic na bukłak?
 5. Chciałem mieć osobno PTT i słuchawki. Na strzelnicę nie muszę brać PTT, wystarczą same słuchawki(zwłaszcza,ze jest to PTT na dwa radia-swoje waży). Czyli generalnie jest to możliwe? A jeśli zastosuję wtyk np. Nexus’a to będzie lepsza jakość? Jeśli chodzi o elektronikę, lutowanie itp. to jestem zupełnym lajkonikiem:)
 6. Witam Kupiłem używane słuchawki MSA Sordin z PTT do Radia Harris. Problem w tym, że PTT jest wbudowane na stałe do słuchawek. Czy jest możliwe przerobienie kabla tak, żeby kończył się wtykiem jak w tym linku(lewy górny obrazek)? https://tacticalassaultgames.files.wordpress.com/2013/01/sordins.jpg
×
×
 • Create New...