Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

eMAGie

Użytkownik
 • Content Count

  110
 • Joined

 • Last visited

 1. eMAGie

  SPECOPS

  Panie Kangur, Pan pokaże tę nową kamizelkę w pełnej krasie. Jeżeli można prosić oczywiście.
 2. A może zastanów się czy przypadkiem nie masz problemu z konfiguracją czy coś? Może pokaż zdjęcie co Ci się gdzie ślizga. Nie napisałeś do jakiej kamizelki? Generalnie sporo znaków zapytania. Używam dromadera i sposobów jego dopasowania do oporządzenia, które akurat mam na sobie mam kilka.
 3. Buty są na maksa pro... no panowie kto w takich pobiega przez godzinę?
 4. Trzymam za słowo. Proszę oczyścić skrzynkę nie mogę wysłać PW.
 5. Jaką normą konkretnie? Wytrzymałościową? Zgodnie z normą odpowiedającą naszej NO-84-A-203 "Charakterystyki spektralne barw"?
 6. Lansiarzy czy ludzi świadomych tego, że w swojej pracy mogą użyć lepszych narzędzi, nawet jeżeli będą musieli za nie zapłacić?
 7. Bierz Vicka na pierwszy nożyk. Ten pokazany przez Catcha jest bardzo fajny. Jak uzbierasz więcej kasy w przyszłości kup jakiegoś fixeda z znanych marek Gerber, Coldsteel, Sog, Benchamde wybieraj z modeli stricte "militarnych" (Gerber Prodigy, Gerber LMF II, Sog Seal Pup i Pup Elite) czy survivalowych (Coldsteel SRK i Benchmade CSK) wszystko w zależności ile pieniędzy chcesz wydać lub ile Ci się uda uzbierać. Czas w którym będziesz zbierał fundusze wykorzystaj na studiowanie artykułów, recenzji i tematów na knives.pl.
 8. Generalnie MEDEVAC oznacza ewakuację medyczną więc ktoś powinien Cię tam odnieść/przetransportować. W stanie WZW nie powinieneś sam się ruszać bo dalej Twoje milsimowe życie mogą uratować kumple. Moi znajomi targali ileś km kumpla z WZW. Widzę, że stan WZW na tych kartach jest permanentny co oznacza, że tak rannego nie trzeba otaczać opieką bo i tak z niego KIA nie będzie. Nie, jesteś mutantem z darem regeneracji w 14 minut zrasta Ci się kość po podaniu serum od medyka :lol: . A tak serio zastanów się czy jakikolwiek żołnierz z usztywnioną nogą ruszył by dalej do walki jeżeli by nie musiał
 9. eMAGie

  NOKTOWIZJA

  Bo masz dobry aparat? :wink:
 10. eMAGie

  NOKTOWIZJA

  Tak na bank matryca zwykła cyfórwka uczulona jest w zakresie około 850nm. Tak matryce aparatów cyfrowych łapią odrobinę światła podczerwonego ale w okolicach 700 nm. Stąd często zafałszowane kolory czy mieniące się taśmy na oporządzeniu.
 11. Oj Robak, Robak jak byś skorpiona na oczy nie widział ;) Całe szczęście, że miwo udało się znaleźć stoisko zamienne.
 12. Siedlce. Stronę odszukaj :)
 13. O czyli widzieliśmy katalog przed oficjalną premierą w JSOB na terenie emiratów ;)
 14. Sporo współcześnie używanych wzorów (zwłaszcza kopiujących wszystko jak leci Rosjan) bardzo podobna jest do wzorów wymyślonych przez grupę profesora Otto Schicka.
 15. Udowodnione naukowo? pewnie tak. Tylko jak wiadomo do każdej produktu można dorobić sobie naukową teorie i poprzeć ją jakimiś badaniami.
×
×
 • Create New...