Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MATI12

Użytkownik
 • Content Count

  173
 • Joined

 • Last visited

 1. MATI12

  SAG

  Oferta jest uboga. Ale nie znaczy to że nikt nie używa ich sprzętu i właśnie złożyłem ten temat po to by przeczytać opinie tych którzy go używają.
 2. MATI12

  SAG

  Czołem! Szukałem opinii na temat produktów wyżej wymienionej firmy i nie udało mi się znaleźć nic satysfakcjonującego. Dlatego zakłam ten temat i zachęcam do dzielenia się opiniami na temat materiałów, jakości szycia, zdjęciami etc. Ps. strona producenta: http://www.sagear.eu/ Pozdrawiam
 3. Większość odpowiedzi znajdziesz tutaj: . Do MC lepiej pasuje Coyote niż OD.
 4. MATI12

  Bates VS Magnum

  Magnumów używałem dość długo, ale były wiele razy naprawiane więc nie polecam. Najpierw poszły okucia oczek sznurówek, potem ten niby nylon zaczął się pruć, a na koniec popękała skóra.
 5. MATI12

  MIWO Praszka

  Parę fotek nowość http://www.miwopraszka.com/index.php?id=207 .
 6. MATI12

  MIWO Praszka

  Podłączam się do powyższych pytań o Orlika.
 7. Nemezis SF II, z fotek, jest uszyty z cordury w Nato oliv ?
 8. MATI12

  MIWO Praszka

  Mam prośbę do użytkowników PC orlik o wrzucenie paru fotek, na tych na stronie ciężko określić długość a interesuje mnie długość tego PC oraz jak współgra z pasem. Z góry dzięki.
 9. Co do ot na temat taśm to z punktu widzenia użytkownika polipropylenowe są słabsze i mniej trwałe, potrafią się przetrzeć w newralgicznych miejscach że o o lamówkach nie wspomnę. Taśmy poliamidowe są nie do zajechania a tym bardziej lamówki. Relacje tych taś można porównać do relacji poliester-cordura.
 10. Rozmiar na Ciebie to +/- small long, w przypadku SFU.
 11. MATI12

  MIWO Praszka

  Jakie wrażenia z użytkowania polskiej cordury w "wz93"? Może jakaś mała recenzja :) ? Jak narazie miałem do czynienia chyba ze wszystkimi cordurami w "wz93" z wyjątkiem polskiej.
 12. Czy wraz z wprowadzeniem poliamidowych taśm pojawią się poliamidowe lamówki ?
 13. MATI12

  MIWO Praszka

  Mam pytanie co do rodzajów Cordury w wz.93. Czy strary wzór będzie nadal używany czy zostanie wyparty przez "polską Cordure"? BTW Pojawiło się pięć nowych ładownic.
 14. MATI12

  MIWO Praszka

  Która z kieszeni najlepiej pasuje do granatu dymnego GD-10 ? Kiesze na granat dymny US , Kiesze na granat ręczny , Kieszeń na granat Nico . Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...