Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tomazo1974

Użytkownik
 • Content Count

  112
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. tomazo1974

  SCAR-L [WE]

  Cześć. Nie było odpowiedzi na to pytanie więc wrzucę jeszcze raz.
 2. Czytałem to parę dni temu - nóż się w kieszeni otwiera :(
 3. Dzienks Logan. W razie co, jeżeli pozwolisz, podpytam jeszcze przez PW coby nie spamować na forum.
 4. Cześć. Pytanie: czy jest możliwe (plus oczywiście jak czaso i $$$ chłonne) byłoby zmajstrowanie zabezpieczenia optyki w takim termosie? http://www.sklepszostak.pl/kategoria/lunety-termowizyjne/celownik-termowizyjny-atn-mars-hd-384-1-25-5x
 5. Sory, że jeden pod drugim, ale już nie mogę edytować: dopiero zauważyłem, że wersje platinum są słabsze jeżeli chodzi i fpsy. Trochę to dziwne, ale skoro tak ma być...
 6. Panowie, jakie FPSy daje ta replika w stocku? Poniżej 400 tak jak w opisie na GF czy jednak więcej?
 7. W sumie to dobre pytanie - podpinam się i rownież proszę o informację oraz ustosunkowanie się do zarzutów (bo tak to odbieram) Luisa) bo są one poważne.
 8. Pewnie z pół dnia trza było aby odkopać post z 2014 roku ;). Poczytaj sobie w internetach o impregnacji tłuszczowej.
 9. Być może tak by było. Opisałem swoją historię i dodałem opinię. Może komuś będzie chciało się poprawić wizerunek, a może sam rynek zweryfikuje, czy takie sklepy powinny na nim działać.
 10. Pietracha - odpuść. Na wojskowe.eu "kupiłem" coś czego nie mieli na stanie. Przez blisko miesiąc dochodziłem zwrotu kasy mailowo, telefonicznie (pan właściciel podczas rozmowy ze mną w pewnym momencie powiedział: nie mam czasu teraz z panem rozmawiać" i rzucił słuchawką). Dopiero list polecony z info, że zgłoszę sprawę na policję spowodował, że łaskawcy oddali mi kasę. Jak pisałem wcześniej - koszmar, dno i dwa metry mułu.
 11. Najgorszy sklep z jakim miałem do czynienia - tak syfiastej obsługi klienta nie spotkałem chyba nigdzie. Swoje tu i ówdzie na ten temat wyskrobałem i - nie, nie jestem byłym pracownikiem. Może się poprawiło, ale więcej tam nie zajrzę. Dobre wrażenie możesz zrobić tylko raz.
 12. Bojca nie znam natomiast mam SCARa od WE. Przyzwoity sprzęt w cenie, która nie wymaga od ciebie sprzedaży nerki.
 13. I to jest chyba najlepsze podsumowanie tej dyskusji. Żaden plecak noszony niezależnie, bez mocowania do plejta, nie da ci pełnego komfortu i wygodnego manewrowania. Bober - bierz po prostu co ci najlepiej pasuje w litrażu, który podałeś. I tak jak ktoś wcześniej napisał - unikaj Milteców czy innych GFC bo to zbyt ryzykowne. Reszta to już kwestia indywidualnych preferencji i budżetu.
 14. O, tego nie widziałem - dzięki :)
×
×
 • Create New...