Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Azur

Użytkownik
 • Content Count

  1,763
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Azur

 1. Ta po prawej jest podszyta rzepem? Wygląda mi znajomo... Jeżeli kupowana u gościa z grupy FB o naszywkach, czy na allegro od gościa -|||||||- spod Wrocławia... to nie mam dobrej wiadomości ;) Właściwie te kilka zdjęć naszywek, które powrzucaliście prezentują jeden model wykonany przez pewną firmę, której nazwy nie pamiętam w tej chwili. I faktycznie wyglądają straszliwie - są na jakimś nylonie, a sam haft jest średniej jakości - nie sprawia to estetycznego wrażenia. Naszywka galowa to już w ogóle porażka - zrobiona na materiale, który łapie się o wszystko i wygląda jak "rozmemłana" wata w
 2. Łoo, ale tajemniczość... Tak, używali. Widać na wielu pokazach... z akcji chyba nawet też, choć nie śledzę już współczesnych fot. 650zł za ten komplet to dużo. Szczegóły na OLX ;) I szczerze? Nie ma to zbyt wiele wspólnego z legendarną jakością NFMa - produkt przetargowy.
 3. Serio chcesz dać tak dużo za komplet sueza? No prośba. Za 200 wyrywałem 3-częściowe trudnopalne :icon_biggrin:. Poluj, da się za 150-200zł kupić... Oczywiście - zależy jaki rozmiar, ale 300zł to już jest rozbój w biały dzień.
 4. Minimalny okres gwarancji... producent gwarantem... A to dobre... :hahaha:
 5. Za konsumenta uważa się osobę fizyczną dokonującą z przedsiębiorcą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową. Art. 22 KC... Dziękuję za uwagę, reszta jak napisali Lesio i Yahalom. No przepraszam, ale jeśli ktoś się powołuje na przepisy dotyczące sprzedaży B2C to ma to znaczenie... :D
 6. Tylko, że tutaj nie wchodzi w grę prawo konsumenta, bo w takiej sytuacji nie jest konsumentem.
 7. Akurat Trooper Helikona jest wykonany bardzo dobrze... nie ma się do czego przyczepić i wiele osób go polecało na róznych forach. Również używam i jest spoko.
 8. Swojego czasu jeden z producentów wystawiał na allegro, ale obecnie ich już nie widzę. Należy się wystrzegać wszelkich naszywek od sprzedawcy o nazwie -IIIII- - kopie, choć wykonane niemalże idealnie.
 9. Przede wszystkim trudnopalne NFM'y i Callidy są z Defendera szyte. Jest to inny materiał, nadruk też jest inny niż oryginalny MC. Suez - wiadomo. Wzór 35/DWS to polska kopia NFMu (kolejna), użyta także w polarkach do kurtek ćwiczebnych. Tak więc misz-masz kompletny, ale... co z tego? :D
 10. Arlen ma inny odcień i gorszej jakości membranę. Jest za to wytrzymalszy mechanicznie, ponoć. Co do zimowych setów to najczęściej na fotach zarówno z Afganu, jak i z kraju były widywane kurtki puchowe rodzimej produkcji.
 11. ATACS AU był noszony już tak dawno, że ło matko boska.
 12. Hejka, Czy ktoś z użyszkodników brał może udział w kursach PP organizowanych przez lokalne oddziały PCK? Myślę o kursie podstawowym w Łodzi. Koszt uczestnictwa to 150zł, 2 dni po 8 godzin, podobno dużo ćwiczeń praktycznych, certyfikacja europejska. Cena jak dla mnie dość wysoka, dlatego chciałbym wiedzieć chociaż orientacyjnie, czy warto?
 13. Widzę, że nie tylko ja myślę nad udoskonaleniem CCS pod kątem medycyny. ;)
 14. Czy będą uruchamiane zapisy do ekipy ścigającej?
 15. Art.560 KC mówi : Jeżeli rzecz sprzedana ma wadę, kupujący może złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od umowy, chyba, że sprzedawca niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla kupującego wymieni rzecz wadliwą na wolną od wad albo wadę usunie. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli rzecz była już wymieniana lub naprawiana przez sprzedawcę albo sprzedawca nie uczynił zadość obowiązkowi wymiany rzeczy na wolną od wad lub usunięcia wady.
 16. Możesz ewentualnie odstąpić od umowy... ale to Cię chyba nie satysfakcjonuje.
 17. Używali także ATACSów FG produkcji Helikona - łiiii, niedzielni rekonstruktorzy tacy podjarani. Widoczne głównie na fotosach z realizacji filmu "1944-2014". Currahee mundurów TF-50 nie sprzedaje ludziom spoza mundurówki.
 18. Albo są chowane po cargach albo w kieszeni spodni.
 19. Zamki YKK mają na uchwytach po prostu znaczek YKK.
 20. Jw. Z tymi plecakami to jest loteria kompletna. Kumpel ma Kamę i śmiga od kilku lat.
 21. U mnie wymienili magazynek na inny, ale problemy nadal są. Pistolet dostał trybu burst na magazynku SA (raz pojedyńczy, raz burst), a na magazynku Meistera full auto. Fantastycznie, tylko, że w 17'stce niepotrzebne mi takie bajery. Do tego w gratisie syfony, zacinanie sie zamka itd... Wraca na serwis...
 22. Ja odesłałem na serwis i czekam na kontakt z Airsoft Armory, bo ostatecznie pistolet zaczął odmawiać posłuszeństwa nawet z magiem od Meistera.
 23. Czyli w mailu opisano mi Twój przypadek, bardzo podobny opis problemu. U mnie "chmury" już nie ma - teraz gaz wylatuje obficie lufą, oknem wyrzutnika i tyłem zamka. Replika pomimo wystrzelenia kilkunastu magów na magu Meistera na fabrycznym magu nie działa poprawnie. Odsyłam klamkę na serwis jakoś niebawem. Mam nadzieję, że rozwiążą problem w ten sam sposób.
 24. W międzyczasie zamieniłem szczęki pomiędzy magami - bez zmian. Czyli może być walnięty górny zawór, tak na logikę.
×
×
 • Create New...