Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czolg

Użytkownik
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

 1. a dla mnie hitem był tekst pod koniec kiedy to czerwoni zauważyli ze mamy w posiadaniu jeden hangar a było nas tam 5 :) i małe spustoszenie zrobiliśmy a tekst brzmiał i bodajże ktoś z hangaru obok krzyczał " Na hangarze są żółci !!! SPIERD$#^ :)
 2. Czolg

  Beryl

  jak by tylko sie dało zdobyć tą szyne na pokrywe :???: a tak musiałem sie ratowac montażem bocznym ;/
 3. odnowienie :) Kamizelka produkcji Bombla ( swietna robota ) 3x2 ładownice na ak/beryl kapelusz (no name ) panel udowy mały z cargo 2x kieszen na f-1 1 na opatrunek panel minera/dowódcy >stara wersja karabin nie mój ;) dodam fote swojego jak optka przyjdzie :) nakolanniki HATCH
 4. Czolg

  Beryl

  jak bym miał te 1800 to bym kupił i bawił sie aby aeg'a wnontować do tego i to była by bardzo realistyczna replika :D
 5. Czolg

  IGLOO 2008

  peszek zlot 6-7 a 20 dni po zlocie przekraczam 18 lat :D :)
 6. a już czytając pomyślałem sobie ,że warto sie wybrać ,no ale cena to jest mocna , jakby to było zagranicą to rozumiem ale nie u nas na naszym terenie w takiej cenie ! kto pojedzie z polski ??? tylko i wyłącznie ludzie mający duże dochody ,zwykły szary gracz ,który gromadzi sprzęt latami nie ma szans , 1000zł ;/ za 3 dni to za tą kase wole pojechać na obóz militarny gdzie jest asg :) może jak sie mało ludzi z Polski zgłosi to zjadą z ceną do 200zł :) :-F
 7. Czolg

  Beryl

  dobry patent ale czaso chłonny a czy przewidziałeś blokowanie sie spręzyny miedzy otworami w sroku pustego pocisku ??
 8. to ja sie pochwale :) to ja mam : kapelutek nie znajej firmy w wz.93 > podobno z wojska jest ale wzór jest inny od ogólnie przyjętego więc nie wiem mundur to standart wyposarzenie to Taj z 3 ładwonicami na 2 magi do ak/beryl 2 kieszenie na granat f-1 1 na opatrunek panel miera/dowódcy uniwersalne cargo małe x2 panel udowy pas WP nakolanniki HATCH buty gromy/lub skoki replika hełmy z abs :roll: pecak patrolowy Mokra zasobnik na maske słoń ( beznadzieje jest i jej nie nosze ) i obecnie nic więcej jeszcze nie mam :)
 9. Witam potrzebuje kontaktu , namiaru do firm które są w stanie dostarczyć następujące materiały : woodland flecktarn DPM wz.93 pantera jak toś posiada namiary niech wyśle mi na PW .
 10. trasa tak bo szybciej sie jedzie :) niż promem z gdańska :) jednak zrezygnowałem z tegorocznego wyjazdu :) asg w szwecji legalne jest po ukończeniu 18 lat :)
 11. To ja nie bardzo łapie , To trzeba mieć oznaczenia na replice która posiada prętkość wylotową 95m/s czy nie , a jak bym chciał tylko przewieźć replike przez niemcy - szukam i nic nie moge znaleść ( jeszcze sie wybiore do urzędu celnego , może coś będą wiedzieć . ) to trzeba to jakoś zgłosić albo coś ? i będe jechał busem więc nie mam wrazie czego możliwości powrotu :) .
 12. I tak sie będe upewniał czy poniżej 18 roku życia można legalnie grać , mam ten nie fart iż mam 17 lat :) ale jeszcze będe musiał znaleść info aby ją przez niemcy przewieŹĆ. dzięki za poprawe :)
 13. Witam Czy ktoś wie jak sie ma sprawa ASG w szwecji , czy trzeba mieć 18 lat aby grać ? i czy legalnie można zabrać replike do Szwecji
 14. Kabura nie jest modułowa ? mam kolesia i ma modułową Mudpil :) może jak sie zamawia trzeba powiedzieć ,że ma być modułowa :)
 15. No musze przyznać ,że impreza była super , mimo małej ilości osób . Polecam ją osobą ,dla których wazniejszy jest klimat od ciągłego strzelania . Podczas walk i działań pomocni okazali sie ludzie biorący udział w zlocie 4X4 Atak Skorpiona . Oraz mały apel do osób z 4th Regiment . Jak byście działali w tamtym terenie albo dotarła dowas ib\nformacja o znalezionym telefonie to prosze info na PW :) Pozdrawiam .
×
×
 • Create New...