Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kamirusan

Użytkownik
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Rozważaliśmy. Obecnie biega w bezpalczastych chińczykach, ale właśnie przeszkadza jej to, że są bez palców. A o ile się orientuję, większość rowerowych też jest takich (choć mogłem coś przeoczyć).
 2. Czy ktoś ma może doświadczenie z rękawicami dla bardzo małych dłoni? Szukam z narzeczoną jakichś rękawic dla niej, ale zazwyczaj nawet rozmiar S jest zdecydowanie zbyt luźny na nią (sprawdzaliśmy na Mechanixach oraz na Helikon UTL). Znajoma wspominała o jakimś modelu mechanixów, gdzie niby palce są specjalnie węższe, ale mogę nic na ten temat znaleźć. Ktoś coś wie?
 3. Do 350zł to tylko używane albo coś w jakiejś niesamowitej promocji wartego się kupi. Ale żeby kupić coś używanego, lepiej co nieco w tym temacie wiedzieć. Natomiast do 500-600zł da radę znaleźć przyzwoite repliki, które są w stanie posłużyć długi czas. :) Tak jak niektórzy często doradzają, na spróbowanie warto z kimś się dogadać, kto pożyczy replikę, by ją przetestować. :)
 4. Potwierdzam słowa przedmówcy, ja na NiMhu jadę też dość długo i większych problemów nie miałem. Nawet w okolicy zera dało radę strzelać, choć tylko trzy godziny. Mimo to faktycznie warto wymienić na Lipola, bo różnica jest odczuwalna, ale nie jest to zmiana konieczna już, natychmiast. I co do Spartaca - też miałem, i żałuję wydanych pieniędzy. Zdecydowanie nie warto.
 5. Sam korzystam z G36C od Boyi od ponad roku - odczucia mam jak najbardziej pozytywne, replika strzela dobrze, osiągi jak na stock wystarczające, wykonanie wydaje się być solidne jak na tę półkę cenową. Z innymi podanymi przez Ciebie replikami za dużo styczności nie miałem, bawiłem się chwilę gietą od JG i tak na parę chwil zabawy dużych różnic nie zauważyłem (ot, brak dwóch szyn ris i bez blowbacku w JG), ale może jest ktoś, kto wie więcej.
 6. W moim przypadku w instrukcji było wyraźnie napisane, że nie i trzeba było ją ładować ten pierwszy raz ciut dłużej. Przypuszczam, że możesz mieć podobnie.
 7. Pierwsza kulka, którą dostałem, trafiła mnie w czoło. Może piętnaście minut później dostałem w maskę na twarz, więc pewnie gdzieś w nos by mogło trafić. Zdarza się często, ale dlatego właśnie są używane te akcesoria ochronne. ;) Nie martw się, to zazwyczaj tak bardzo nie boli, a jak masz dobrą ochronę, to nie ma zmartwień. ;)
 8. Nigdy. Nie należy. Przestrzelać. Ochrony oczu. Napisane telefonem, wybaczcie brak polskich znaków
 9. Nie jest tak źle, jak za taką cenę. Sam mam tego właśnie Spartaca i nie jest taki delikatny, jak mogłoby się wydawać - aczkolwiek odradzam używania kolby do walki wręcz. ;) Napisane telefonem, wybaczcie brak polskich znaków
 10. Mam podobny problem, z tym, że u mnie nie tyle wzrost, co obwód klatki i pasa jest problemem. Ogólnie z tego, co od tygodnia widzę, musisz albo codziennie polować na DPM (czy to holenderski, czy brytyjski, ale może być ciężko), zwrócić się ku Flecktarnowi (ale tutaj znowu duże rozmiary w większości sklepów są dużo droższe), albo poszukać po prostu nowych, takich jakie robi choćby Helikon. Ostatecznie możesz też dodać ogłoszenie na komisie, czego poszukujesz, ale to też nie musi przynieść efektów.
 11. Według opisu z gunfire.pl gieta z allegro jest "kontynuacją" giety z taiwanguna i różnią się chyba właśnie tylko malowaniem, kolbą, ale także długością lufy wewnętrznej i ta druga jest o 1cm dłuższa. :P przynajmniej tyle wynika z ich opisów.
 12. Szczerze mówiąc, ja bym na Twoim miejscu pozostał przy G36C - ta emka jakoś mi mocno trąci na tej aukcji. Ale z drugiej strony, żadnej z nich w rękach nie miałem, opieram się tylko na tym, co wiem tu z forum. :P
 13. Kamirusan

  Gunfire.pl

  A z mojej strony plus - dokonałem trzech zakupów osobno (w sumie to moja głupota, bo trzykrotnie płaciłem za przesyłkę, ale zawsze okazywało się, że czegoś jeszcze potrzeba / brakuje) i trzykrotnie kurier GLS był u mnie nastepnego dnia. Dla porównania na zamówienie z azteko czekałem trzy dni, z militaria.pl cztery dni, a tutaj za każdym razem nawet niecałe 24h. Brawo!
 14. Ano, skorzystałem z rady i czytam, ale głównie w pracy, więc powoli idzie... Ale czytam i się dokształcam. ;) Prawdopodobnie uda mi się wpaść na najbliższą jakąś strzelankę organizowaną w Poznaniu, jeżeli znowu mi nic nie wypadnie. ;) No to na razie się wstrzymam, pobiegam z magazynkami w kieszeniach, jakoś da radę. ;) Dzięki Wam wszystkim za rady, za wskazówki, za nauki i inne korzyści, które dzięki Wam osiągnąłem. ;) Chwała Wam. :)
 15. Jak sprawdzałem (acz tylko na stronie miwo), to sam TPPO bez pasa kosztował od 95 do 115zł, do tego z pasem pewnie wyjdzie jakies 150-185zł. Sporawo, mi się wydaje. Napisane telefonem, wybaczcie brak polskich znaków
×
×
 • Create New...