Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Brambi

Użytkownik
 • Content Count

  49
 • Joined

 • Last visited

 1. Brambi

  Glock 18C [CYMA]

  Jak ta replika wypada w porównaniu z M81 USP DE ? Na forum jest ubogi temat o DE,więc pytam.
 2. Witam. Problem wygląda tak,że miałem pokrętło włącznika z jednej strony 'wystające' i aby kolimator działał trzeba było własnie ten fragment docisnąć (kolimator leżał miesiąc w szufladzie więc nie mam pojęcia skąd usterka) Nakrętka została ściągnięta,śrubki mocujące płytkę dokręcone i teraz mam problem ze złożeniem ;) Mianowicie gdzie ma się znajdować ta malutka kuleczka i jak ma być ustawiona blaszka w pokrętle?
 3. M4 CQB-dosyć customowa:komora KA+precka Promyka,dystanser czarny,a GB Boyia
 4. Mam jeszcze taką śmieszną sprężynkę do"usztywnienia",moje pytanie-pierścień ma iść pierwszy(najbilżej gumki) czy to bez znaczenia?
 5. Wymienię niedługo tylko gumkę,powinno być wporządku.
 6. Po bliższych oględzinach okazało się,że gumka ma rozcięcia w miejscu gdzie styka się z dystanserem-idze do wymiany.Nie mam pierścienia usztywniającego tylko jakąś śmieszną sprężynkę;D Sam dystanser mam czarny (P&J?) Czy część gumki,która podkręca musi być idealnie na środku czy to nie ma większego znaczenia?
 7. Strzelając zauważyłem,że mam dużo gorszą celność od innych replik,chińskie stocki celniej strzelają-niemam zgrania muszka/szczebinka ,kulka ucieka w lewo bądź w prawo po 25 metrach.Mam 330 fps,gumkę Systemy i komorę Hu KA plus 300 mm precki.Myślę,że to może być mocowanie komora-lufa,wystającą lufę mogę bezproblemu przekręcić kiedy wystaje z tłumika,jest luźna.Jakieś pomysły?
 8. Czy do ładownicy SAW 100rd Pouch zmieści się manierka U.S ?
 9. Brambi

  Plecak

  Wiadomo coś o tym plecaku? http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=4784 Całkiem porządnie się prezentuje.
 10. Majkel86 masz 100 Saw'a i widzę,że się mieści.Moje pytanie-200 też może być podpięta do chest'a i nie będzie przeszkadzać w noszeniu?
 11. Do tego jeszcze pas PT-3 +waistpack(ew. kabura) i ok.
 12. Taki chest http://www.gunsmokearmyshop.com/condor/mcr1a.jpg
 13. Mam chest'a i zastanawiam się nad konfiguracją ładownic np. http://www.gunsmokearmyshop.com/condor/ma4%201.jpg plus jeden shingle. Bedzie miało to ręce i nogi?
 14. Czy te ładownice ( http://www.gunsmokearmyshop.com/condor/1xm16open.jpg ) są wygodniejsze w użyciu od http://www.gunsmokearmyshop.com/condor/ma4%201.jpg Magazynki nie wylatują? Dobrym rozwiązaniem jest kupno do chest ringa,pasa (duty belt,PT-3) i wieszania na nim waistpacka i innych szpejów?
×
×
 • Create New...