Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lis

Użytkownik
 • Content Count

  82
 • Joined

 • Last visited

 1. Mnie się kiedyś udało Sanyo 1 800 mAh 9,6V NiCd rozładować do zera akumulator z pomocą ładowarki. Kupiłem baterię z nieoryginalną ładowarką, podłączyłem ją odwrotnie na noc a rano się okazało, że jest martwa. Kolejny dzień ładowała się już normalnie i do dziś działa. To jedyny akumulator, który mi teraz wytrwał niemal rok od ostatniej strzelanki. ;)
 2. Lis

  Asgshop.pl

  Post ma na celu wyrażenie mojej opinii odnośnie Państwa serwisu. Owa karta mogłaby wnieść do sprawy tyle, że mogłoby na niej być napisane, że powinienem wyłącznie korzystać z baterii o napięciu 8,4V. Jeśli by tak było, mój post byłby bezprzedmiotowy. Zgodnie z sugestią odezwę się za chwilę na sklepowy e-mail. Jak się już dogadamy, dopiszę się i tu na forum.
 3. Lis

  Asgshop.pl

  Dziś okazało się, że ten sam G36, z którym miałem kłopoty rok temu (co opisałem tutaj) ma zmielone zębatki i rozwalony tłok ze względu na to, że na strzelance używałem repliki z baterią 9,6V 4 000 mAh. Jak powiedział mi dziś serwisant jednego z warszawskich sklepów, "sprężyna jest za słaba na ten woltaż i ze względu na zbyt dużą szybkostrzelność się wszystko zmieliło". O ile dobrze pamiętam, nie miałem informacji, by ktoś mi powiedział, że mam tego nie robić... Nie jestem jednak w stanie odkopać czerwonej kartki, którą załączono do repliki po tuningu, aby mieć pewność. - Przed zamieszc
 4. Normalne. Baterie dostarczane są z fabryki w stanie nieokreślonym, mogą być naładowane lub nie.
 5. Rozładowywanie baterii to temat zupełnie innego wątku, rzecz jasna do znalezienia tu na forum. Była tu mowa o tanich rozładowywarkach i rozładowywarkach własnej roboty.
 6. Lis

  Rangershop.pl

  I wszystko byłoby fajnie, gdyby klienci rzeczywiście byli informowani o opóźnieniach wcześniej niż w momencie, gdy sami do firmy zadzwonią. Bo zapis z regulaminu "klienci są informowani" oznacza tylko tyle, że "informujemy klientów, gdy zapytają".
 7. Jaki to akumulator? NiMH? NiCd? Czas ładowania zależy od natężenia prądu w ładowarce.
 8. Panowie, ale czy naprawdę nie ma pomocy technicznej w sklepach?
 9. Na pewno nie tą ładowarką. Nie dość, że bzdura tam jest napisana (4,25A przez 0,25h to ledwie 1,06Ah, co po uwzględnieniu sprawności akumulatora daje jakieś 0,75 Ah), to jeszcze ładowania dużym prądem powodują niedoładowanie akumulatora.
 10. Lis

  CA36(K) CA

  Działa jak AEG. Są. Warto. Może.
 11. Tak, zwiększy Ci się tylko szybkostrzelność. Choć lepiej jednak wsadzić baterię 8,4V. Po co Ci 9,6V?
 12. Lis

  Asgshop.pl

  Wysłałem do asgshopu G36 celem przejrzenia, konserwacji i ewentualnego tuningu. Prosiłem o przejrzenie gearboksa i kontakt ze mną po zmierzeniu prędkości wylotowej. Zmierzone 290 fps mnie nie zadowoliło, więc ustaliliśmy jaki tuning ma zostać wsadzony. Oprócz wymiany sprężyny i paru innych części w gearboksie, miała zostać założona preclufa od M15/AUGa. Do przesyłki nie dołączyłem tłumika płomienia. Ustaliliśmy że w razie potrzeby rozwiercę go do dłuższej lufy sam. Po przyjściu paczki karabin nie strzelał, pomimo działania gearboksa (kulki nie były pobierane). Przez telefon ustaliliśm
 13. Podepnę się do tematu. Próbowałem wczoraj wsadzić do mojego CM028S (wersja jeszcze 280 fps) lufę precyzyjną Systemy do AK47. Okazało się, że nie da rady. Oryginalna lufa wchodzi luzem w komorę hop-up. Nie ma ani nacięcia na zatrzask ani otworu na gumkę HU. Czy mam kupić nową komorę HU od AK47 innej firmy? Jeśli tak, jakie inne elementy mam dokupić?
 14. Lis

  Rangershop.pl

  Odnosząc się do powyższych wypowiedzi i do moich doświadczeń -- nie mam nic przeciwko czekaniu, w końcu zgadzam się na to czekanie akceptując regulamin. Nie zgadzam się natomiast na czekanie gdy nie wiem na co i dlaczego, bo ktoś zapomniał mi wysłać maila, że brakuje jednego elementu...
 15. Lis

  Rangershop.pl

  Uzupełnienie do mojej wypowiedzi z początku tej strony. 15.09 złożyłem zamówienie na kilka rzeczy. Zapłaciłem od razu. 06.10 zadzwoniłem zapytać, czemu zamówienie jeszcze nie zostało wysłane. Okazało się, że jeden z towarów, które zamówiłem jest niedostępny (*). 07.10 zostało wysłane zamówienie z wyjątkiem tej jednej rzeczy, której nie było na stanie. Ona miała zostać dosłana jak tylko się pojawi. Zwrócono mi pieniądze za tę jedną rzecz (choć wcale o to nie prosiłem). Kilka dni później doszła pierwsza paczka. 08.10 albo 09.10 została wysłana ta jedna brakująca rzecz, za pobraniem (ta
×
×
 • Create New...