Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gerlach

Użytkownik
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

 1. Nie ma ktoś do sprzedania [CIACH] /Do komisu z tym./Medi.
 2. Ok dzięki, a nie wiesz może gdzie mogę dostać nowy stockowy cylinder
 3. Panowie, czy da się jakoś otworzyć stockowy cylinder w MP001 ?
 4. Sorry, że sobie nabijam posty, ale prosze, może ktoś mi powiedzieć, jak się skręca ten mechanizm spustowy, albo dać jakieś zdjęcie jak powinien wyglądać złożony z wewnątrz.
 5. Rozkręciłem niedawno mechanizm spustowy i teraz mam pewne problemy z jego skręceniem, mianowicie nie wiem do czego służy to: http://img356.imageshack.us/my.php?image=img1165wp5.jpg sorry za jakość zdjęcia, ale niestety mój aparat z bliska nie potrafii zrobić ostrego zdjęcia
 6. Ale strzelał ktoś z tego, ten Mauser jest warty kupna ?
 7. http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=3079 - Strzelał się może ktoś tym karabinem, bo z tąd co napisane jest na stronce sklepu to osiągi ma całkiem niezłe i ładnie wygląda, a co najważniejsze jest o wiele tańszy od drogich replik Tanaki czy Marushina
 8. Niestety w mojej eMce zauważyłem pekniętą gumkę hop-up, przez co spadł mi zasięg :cry: Nie wiecie może gdzie można dostać nową ?
 9. Czy ktoś może chce sprzedać swoje M15 na części ? Potrzebna mi jest gumka hop-up i lufa.
 10. To daj mi linka, bo jakoś nie mogę znaleźć.
 11. W mojej eMce mam niestety porwanego hop-up'a, nie wiecie gdzie można dostać nowego?
 12. Co się dzieje, na poprzednich stronach zobaczyłem że tam karabinek strzela na 50- 55 metrów, mój ma maksymalny zasięg ze 38 metrów.
 13. mam prośbe, wiem że troche nie zgadza sie to z tematem, ale kiedy stworzyłem swój w dziale dla zielonych nikt mi nie chciał odpowiedzieć, a oto pytanie: Jak złożyć magazynek M15A4 spring ? medi jak chcesz możesz usunąć posta, ale niech mi ktoś pomoże.
 14. 8O lol, nie wierze żeby to była replika cyberguna, skąd te super kolimatory i latarka z kiosku, ten model to napewno od chinczoli pożyczył :ściana:
 15. Ja też jestem posiadaczem tego karabinu, no cóż sprawuje się dobrze, jest dosyć celny, kulki nosi daleko, szkoda tylko że właściwie prócz śróbek i pewnych wewnętrznych części jest cały z ABS'u, jednak nie żałuje kupna mam pytanie Czy da się jakoś ustawić Hop-Up w M15?
×
×
 • Create New...