Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dudisko

Użytkownik
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

 1. Witajcie, znalazłem na allegro takie oto oporządzenie - http://www.allegro.pl/item1056197767_kamiz...e_6_czesci.html . Czy jest to 58 Pattern? Jeżeli tak, to w jakim okresie (w jakich mniej więcej latach) takie kamizelki były używane? Czy do Ammo Pouch zmieszczą się standardowe magazynki do L85/M16?
 2. Mógłby mi ktoś podać autentyczną wagę tej repliki? Na Taiwangunie piszą, że 2700g, na Gunfire 3100g...
 3. Dudisko

  PJ 25

  Ja sądzę, że to jest A&K... A o nim już jest cały temat.
 4. Dzięki bardzo. :killer: . A nie dało by ich sie przerobić tak, żeby wchodziły pod nie brylki korekcyjne?
 5. Z tego co tu wyczytałem, to te gogle są naprawdę niezłe! Tylko powiedzcie mi proszę, gdzie można dostać szybkę od X800 Bolle?
 6. Fajnie że będzie taki kałasz full metal i drewno, ale co z tego, jak plastiki z CyMek wyglądają lepiej niż to "coś drewowate"... Mnie się tak średnio podoba, no ale zobaczymy jak ktoś sprawi sobie tą replikę. :mrgreen: Konkrety Panie, konkrety, J.
 7. Dudisko

  M4 CSAV BOYI

  Kolega z teamu to ma. Mnie osobiście się to nie podoba, no ale... Śmiało mogę potwierdzić, że body jest naprawdę wielce kiczowe... Kolega raz upadł i body pękło :???: (dla porównania mój CM.031 upadł 3 razy na ziemie i ma 1 ryskę...). Kolego yohans, kup sobie lepiej jakiegoś kałasza od CYMY :-P .
 8. Ok. Dzięki, chyba już wiem jak ;-) .
 9. Dzisiaj zakupiłem sobie w Zbrojowni mojego 1 elektryka czyli AK74 (CM.031). Wszystko jest super, mega i ekstra, ale ni w cholerę nie mogę odkręcić tłumika płomienia. Niby naciskam ten "bolec" na górze tłumika, ale to i tak nic nie daje, tłumik tylko lekko drgnie. Jeżeli pominąłem temat w którym jest odpowiedź na moje pytanie, to przepraszam, proszę o podanie tamtego tematu i zamknięcie tego. Pozdrawiam Dudisko
 10. O to git gitara. Może ją sobie sprawie jako 1 replikę :mrgreen: ? Tylko mi powiedz jeszcze jak z osiągami w stoku.
 11. A da się w nim ściągnąć tłumik płomienia? Bo na tych fotach jakoś dziwnie wygląda tak, jakby był przymocowany na stałe. :???:
 12. Witam. Szukałem, ale nie znalazłem (może przeoczyłem :-P ), tematu o wymienionym w temacie karabinie. Ostatnio pojawił się on w sklepie www.gunfire.pl . Niestety na razie nie ma żadnych info o osiągach itp. na temat karabinu po polsku. Tak więc, jeżeli ktoś zdobędzie tą replikę, to bardzo prosiłbym o jakieś recenzje. Pozdrawiam Dudisko.
×
×
 • Create New...