Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JACULO

Użytkownik
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

 1. Ok.Dzięki za info.
 2. http://www.vest.pl/product-pol-3499-JG-M249-SAW.html
 3. Jeden koleś z allegro napisał mi , że karabin który sprzedaje jest firmy JG. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1...82+wys%C5%82any. Też byłem trochę tym zaskoczony więc poprosiłem o pomoc. ;-)
 4. Poproszę o jakiekolwiek informacje dotyczące M249 MINIMI PARA firmy JG.Głównie chodzi mi o klasyfikacje repliki w porównaniu z innymi firmami produkującymi ten karabin jak : CA,G&P,A&K,SPECNA ARMS,ACK,MiC. Będę również wdzięczny o opinie na temat tego ustrojstwa lub linki do opisów.
 5. JACULO

  Ardeny 2010

  Panowie, wielkie dzięki WSZYSTKIM UCZESTNIKOM za udaną zabawę.
 6. Nie licz na usztywnienie po zafarbowaniu. Jeśli chodzi o odcienie to raczej musisz sie w to pobawić metodą prób i błędów czyli samemu pomieszać barwniki np. 1/2 zieleni i 1/4 brązu itd. Piszesz , że pasy juty ci sie prują - no i dobrze bo tak właśnie powinno być chyba , że pociołeś worki w poprzeg to już lipa bo stracisz połowe materjału.Proponuje ci pocięcie worka w pasy o szerokości 5 cm i długości 60-70 cm. Taki pas dowiązujesz w połowie jego długości do kurtki na pęk i będzie ok.
 7. Ktoś ,kiedyś, gdzieś powiedział " GHILLIE NIGDY NIE JEST UKOŃCZONE ".Kolorystyka naszego klimatu jest zrórznicowana i zawsze należy dodawać jakieś kolory lub je odejmować.Nie należy bazować na jednym ghille i już ,mam na myśli to iż zawsze można coś do niego dopakować lub ująć w zależności od uszkodzeń podczas działania lub klimatu, pory roku itd......
 8. O dwóch takich co ...... :wink: ( nie kojarzyć z Kaczorami ) [img=http://img218.imageshack
 9. Jeśli już chodzi o dokładność to na ghillie nie narzuca sie tony liści lecz sie je samemu upycha w siatke lub przywiązuje jutą, poza tym już nie raz leżałem w samym maskowaniu bez dodanej roślinności i byłem niezauważalny na dosłownie wyciągnięcie ręki od przechodzących "wrogów".Nie są to przechwały ale fakty które coponiektórzy pamiętają.
 10. ZIMA Własnoręcznie uszyty biały maskalat, plamy nanoszone spreyem na uorzednio poukładane gałązki .
 11. Maskowanie jest wykonane standardowo czyli zielona kurtka pomazana brązową farbą , następnie siatka (oczka 4x4cm) , dodałem też gdzieniegdzie siatke maskującą brytyjską , na koniec do siatki z oczkami podoczepiałem pasy (szerokości 5 cm i długości 60cm) worów jutowych (4 sztuki) zabarwionych na 3 kolory (brąz, jasna zieleń i oliwka)oczywiście końcówki juty porozczepiałem do połowy dla nadania "puszystości" i ukrycia prostych kształtów.Sorki ,że pisze o tym w temacie z fotami.
×
×
 • Create New...