Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Repcak

Użytkownik
 • Content Count

  143
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

1,760 profile views
 1. Akurat mam Lolcite to zakroplę i kupię czarną matową farbę modelarską. Zobaczę jaki da efekt. Jak pęknie do końca to kupie całe body od RetroArms, mam nadzieję że otwory wywiercone na selektor będą pasować ;D
 2. W środku mam Split GB QSC od RetroArms i komorę RetroArms. W sumie zastanawiam się też nad wymianą całego body na RetroArms... Problem tylko jest taki że w GB były wiercone otwory pod selektor tak żeby pasowały do body G&G i zastanawiam się czy podpasują do body RetroArms... Ogólnie chodzi mi o to że nieco zdezelowałem okolice wyrzutnika łusek i mam nieco pęknięte body w jednym miejscu. Może dalej nie pęknie, a może pęknie, nie wiem... Dlatego zastanawiam się nad wymianą. Da się to może jakoś zabezpieczyć i najlepiej zamaskować żeby nie było aż tak widać? Jakaś czarna szpa
 3. Chciałbym wymienić górną część body w G&G GC16 Wild hog 13.5", niestety nigdzie nie da się kupić oryginalnej części G&G. Czy jest szansa że element innego producenta, typu JG, Specna itp będzie pasować czy muszę kupić całe nowe body (góra i dół)?
 4. Planuję zmienić osłonę wyrzutnika łusek, niestety żeby wyjąć oś na której obraca się klapka trzeba zdemontować lufę zewnętrzną bo te wszystkie pierścienie blokują oś przed wysunięciem. Niestety kompletnie nie wiem jak to okręcić. Zdjąłem przedni chwyt Keymod ale nie wiem co dalej. Czy potrzeba jakiegoś specjalnego klucza żeby to zdemontować?
 5. 6mm o-ring perfekcyjnie załatwił sprawę. Nakrętkę dokręciłem palcami i jest idealnie ;) Wielkie dzięki za pomoc.
 6. Jakiej średnicy o-ringi polecac? 6mm? Będą mieć w markecie budowlanym?
 7. Czy ten pierścień metalowy do dociśnięcia lufy to powinien być dokręcony na maksa, bo ja go nieco wykręciłem żeby zaprzeć nim komorę bo chodziła w przód i tył o jakiś 1-2mm. Na stornie RetroArms jest napisane niby że służy do blokowania lufy, a u mnie służy zablokowania komory w body.... Nie spowoduje to problemów ze szczelnością?
 8. Przymierzam się do zakupu radia Baofeng i chciałbym też dokupić jakąś sensowny zestaw audio (słuchawka/fonowód + mikrofon/laryngofon). Chodzi o coś co zaoferuje dobry kompromis między jakością dźwięku, a izolacją od otoczenia. Jeśli padnie na laryngofon to będzie noszony pod kołnierzem combat shirtu / pod szalokominiarką, czy będzie dobrze działać w takich okolicznościach? Myślałem o czymś takim: http://allegro.pl/laryngofon-wouxun-baofeng-uv-82-uv-5-uv-6r-uv-8hx-i6460558814.html?fromVariant=6956396138#thumb/1 Czy to dobry wybór?
 9. Poszukuję ładownicy do długich magazynków WE Sig P226 (P Virus). Kupiłem ładownice do MP7 i na długość pasuje, ale magazynki luźno siedzą więc boję się że będą wypadać. Niby jest gumka zabezpieczająca, ale ma tendencje do zsuwania się z maga bo nie ma jak jej zahaczyć. Magazynek ma 17 cm długości i wygląda tak: https://www.evike.com/products/45313/ Co polecacie?
 10. Tak się zastanawiam czy chińskie podróbki Eotech są bezpieczne dla oczu skoro działają w oparciu o laser?
 11. Obsmarować cały gwint tym klejem czy tylko kropelkę dać w jednym miejscu?
 12. Ok, dzięki. Kupię niebieski Loctite. Ten chyba będzie ok? http://allegro.pl/loctite-222-klej-do-gwintow-latwo-demontowalny-10m-i7222027358.html
 13. Posiadam replikę z WE P Virus, niestety blow back sprawia że tłumik samoczynnie się wykręca, jak najlepiej temu zaradzić? Słyszałem o kleju do gwintów Locite, aczkolwiek nie wiem jak mocno to "trzyma", czyli czy gdy będę chciał wykręcić tłumik, będę mógł to zrobić bez problemu? Może zamiast tego użyć kropelki? Co polecacie?
 14. Oddałem moje G&G GC16 Wildhog 13.5" na tuning, dostanie między innymi bore up modify oraz sprężynę M130. Czy stockowy tłok poradzi się w takim układzie? W serwisie usłyszałem żeby go zostawić dopóki nie padnie bo replika jest praktycznie nowa, no ale jak ma wytrzymać niewiele to może lepiej odrazu wymienić?
 15. Żeby nie zakładać nowego tematu zapytam tutaj: Trzymać magazynki nabitę GG czy pustę?
×
×
 • Create New...