Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Poczchivas

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

 1. Ale ja tutaj nie napisałem, żebyście mi polecali repliki innego rodzaju. Kupiłem śwadomie taka, jaka mi odpowiadała. Teraz po prostu chcę ją lekko podrasować, a to ile ja w to wsadzę to już moja sprawa. Potrzebuję tylko rady jaką tą spreżynę tam wsadzić i jaki silnik bo się na tym nie znam i o taka poradę proszę.
 2. Chodzi Ci o silnik Tornado F2 High Speed (średni) ?
 3. Witam. Zakupiłem kolejną replikę po nieuanym pierwszm wyborze jakim był Scorpion R2C od WELL'a. Tym razem padło na MP5 od firmy Galaxy. Jest wygodna i lekka, dla mnie w sam raz. Będzie używana głównie do lasu i czasem do CQB. Wiem, że to typowy CQB ze względu na 315 FPS i na swoje gabaryty, jednak dla mnie jest ona po prostu wygodniejsza od innych replik. I teraz pytanie...Chciałbym wyciągnąć z niej chociaż 380-400 FPS. Czy standardowa sprężyna M125 z firmy SHS będzie pasowała do tej repliki ?
 4. A czy byłbyś tak miły i zobaczył czy jeszcze są ? Ewentualnie jak poznać, że dana sprężyna nadaję się do Scorpiona ?
 5. Dobre i 320 FPS. Czy jest jakaś zagraniczna strona, na której mogę zamówić taką sprężynę ?
 6. Poczchivas

  Gunfire.pl

  Ja osobiście jestem bardzo zadowolony z usług tego sklepu. Tanio i szybko. Polecam !
 7. Witam ! Zamówiłem sobie replikę firmy WELL R2C Scorpion. Ma ona fabrycznie 250 FPS. Chciałbym ją podkręcić do 350-400. Przeglądałem na stronie GUNFIRE sprężyny,ale nie ma tam opisów do jakich replik pasują. Czy ktoś jest w stanie wskazać mi konkretną sprężynę, która będzie pasowała do tego modelu ?
×
×
 • Create New...