Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Poczchivas

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Poczchivas

 1. Ale ja tutaj nie napisałem, żebyście mi polecali repliki innego rodzaju. Kupiłem śwadomie taka, jaka mi odpowiadała. Teraz po prostu chcę ją lekko podrasować, a to ile ja w to wsadzę to już moja sprawa. Potrzebuję tylko rady jaką tą spreżynę tam wsadzić i jaki silnik bo się na tym nie znam i o taka poradę proszę.
 2. Chodzi Ci o silnik Tornado F2 High Speed (średni) ?
 3. Witam. Zakupiłem kolejną replikę po nieuanym pierwszm wyborze jakim był Scorpion R2C od WELL'a. Tym razem padło na MP5 od firmy Galaxy. Jest wygodna i lekka, dla mnie w sam raz. Będzie używana głównie do lasu i czasem do CQB. Wiem, że to typowy CQB ze względu na 315 FPS i na swoje gabaryty, jednak dla mnie jest ona po prostu wygodniejsza od innych replik. I teraz pytanie...Chciałbym wyciągnąć z niej chociaż 380-400 FPS. Czy standardowa sprężyna M125 z firmy SHS będzie pasowała do tej repliki ?
 4. A czy byłbyś tak miły i zobaczył czy jeszcze są ? Ewentualnie jak poznać, że dana sprężyna nadaję się do Scorpiona ?
 5. Dobre i 320 FPS. Czy jest jakaś zagraniczna strona, na której mogę zamówić taką sprężynę ?
 6. Poczchivas

  Gunfire.pl

  Ja osobiście jestem bardzo zadowolony z usług tego sklepu. Tanio i szybko. Polecam !
 7. Witam ! Zamówiłem sobie replikę firmy WELL R2C Scorpion. Ma ona fabrycznie 250 FPS. Chciałbym ją podkręcić do 350-400. Przeglądałem na stronie GUNFIRE sprężyny,ale nie ma tam opisów do jakich replik pasują. Czy ktoś jest w stanie wskazać mi konkretną sprężynę, która będzie pasowała do tego modelu ?
×
×
 • Create New...