Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

UnTiTleD

Użytkownik
 • Content Count

  95
 • Joined

 • Last visited

 1. Jak to nigdzie nie ma giety? A w jakich sklepach patrzyłeś?
 2. Regulacja w giecie to raptem kilkanaście fps-ów. 340 w lesie to może być rzeczywiście trochę mało. Zależy od warunków, czy jest dużo roślinności itp. i na jakie odległości zazwyczaj się tam strzela. Nie znam opinii o tej m4, ale jak na metalową emkę jest dosyć tania, więc może być to poziom boyi. Czyli nie warto. Wziąłbym raczej gietę, a z tuningiem nie powinno być żadnego problemu. Możesz się jeszcze rozejrzeć za używanymi gietami, często są już po lekkim tuningu.
 3. Nawiązując do pytań Budweisera do moich zdjęć CZ 805 Brena: Gietowe magi... też nie przepadam :icon_razz2: Planuję kupić adapter na stanagi. Ten ACOG niestety wymaga trzymania oka dosyć blisko, żeby dało się wygodnie celować. Wczoraj zyskał dedykowanego, długiego flaskillera :icon_biggrin: Co do chwytu przedniego, to też mi do końca nie pasuje. Żeby go zdjąć lub założyć, trzeba rozebrać pół repliki, bo te boczne przedłużenia nie przechodzą przez front :icon_lol: Poeksperymentuję jeszcze w poszukiwaniu optymalnego. Też trzymam rękę na gnieździe, ale jednak przy długiej replice nie zawsze to
 4. Po odpowiedzi zapraszam do działu na dyskusje :)
 5. Poszukaj jakichś recenzji, filmów z rozkładania itp. Napewno znajdziesz odpowiedź, bo replika już jakiś czas jest na rynku.
 6. Wypada w końcu założyć temat, bo nikt się Brenami nie chwali CZ 805 BREN ASGDK - flathop Modify - skośny chwyt przedni i gumowe okładziny RIS - ACOG 4x32 Theta Optics - midcap cymy (wymaga poprawki, bo nie podaje) i oczywiście taktyczne gumki navy seals
 7. UnTiTleD

  Sig 550/552 JG

  Też miałem SIG-a JG, w wersji 550 z metalowym korpusem i EBB. Replika sama w sobie fajna, duży rof, nawet ładnie wykonana. Niestety osiągi w stocku (zasięg i celność), nawet po wymianie gumki na czarną systemę, były raczej średnie. Dodatkowo mocno przeszkadzał ciężar (trochę ponad 4 kg), bardziej z uwagi na kiepskie wyważenie, bo obecnie moja replika waży także około tyle, ale już nie wydaje się niewygodnie ciężka. Zaczep kolby odpadł niezauważony, a znalazłem go w gearboxie przy silniku.
 8. A raczej "lżejsza" ;)
 9. Miałem tak niedawno w stockowym Brenie. Rozłożenie komory, wyczyszczenie ze smaru, poprawne ustawienie gumki i złożenie nic nie dało. Po prostu gumka była do wyrzucenia. Po zmianie na flathopa Modify jest już bardzo dobrze. Zmień gumkę na jakąś polecaną, systemę albo g&g i powinno być ok.
 10. Rk jest wysoko ponad cm.031, choćby z powodu tego, że nie jest w systemie Marui. Nie wspominając już o użytych materiałach.
 11. Czyżby to była Cyma CORE?
 12. Jeśli jest pochylony w prawo, to rozłóż komorę i popraw.
 13. Gdyby nie było problemów z drganiem gearboxa i cena byłaby porównywalna do AUGa, to mogłaby to być ciekawa alternatywa. Sorry za podwójną odpowiedź.
 14. Gdyby nie było problemów z drganiem gearboxa i cena byłaby porównywalna do AUGa, to mogłaby to być ciekawa alternatywa.
 15. To chyba nie jest dział na takie posty.
×
×
 • Create New...