Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

szczuply

Użytkownik
 • Content count

  738
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

5985 profile views
 1. Otwieram zgłoszenia. Poszukuje dwóch pojazdów terenowych z właścicielami do wzięcia udziału w symulacji. Tylko na maila. maciej.rudyk@gmail.com Proszę moderatora tej strony o zmianę daty w temacie. Dziękuję.
 2. Temat zamkniety. Z powodów technicznych milsim przeniesiony na 28 - 30.06 Przepraszam za zamieszanie.
 3. Numer konta do wpisowego. Maciej Rudyk 08 1470 0002 2019 4952 1000 0001 We wpłatach proszę podać nazwisko i nick.
 4. Jeśli są chętni z pojazdami terenowymi to potrzeba dwóch sztuk.
 5. Ruszamy ze zgłoszeniami. Tylko mailowo. maciej.rudyl@gmail.com lub na FB
 6. Zostało dwa dni na dokonanie wpłat.
 7. Do 20 czekam na wpłaty wpisowego i potwierdzenie listy obecności. Po tym terminie nie potwierdzone i nie opłacone ekipy lecą a w ich miejsce wchodzą z listy rezerwowej.
 8. Zgłoszenia zamknięte. Teraz to ewentualnie lista rezerwowa.
 9. Pojazdów mamy juz komplet. Zostało 10 miejsc.
 10. Milsim przeniesiony na 5 - 7.04. Ten temat do zamknięcia.
 11. Strony konfliktu. Nowa Walimia na południu i Wielka Bystra na północy. Choc każda ze stron zapewnia na forum ONZ o swoich pokojowych zamiarach, od dłuższego czasu traw konflikt graniczny. Wzajemne prowokacje eskalują w stronę otwartego konfliktu zbrojnego. Od czasu wygrana wyborów w Wielkiej Bystrej przez nacjonalistyczne ugrupowanie OPF odżyły stare demony. Nowy prezydent Eugenio Mortalez obiecał odzyskanie rdzennych terenów Wielkiej Bystrej. Zwanych Krzemowa Dolina Bystrej. Ziemie te od 50 lat są pod jurysdykcja Nowej Walimi. Od paru miesięcy na pograniczy trwa nie wypowiedziana wojna .... Termin rozpoczęcia działań piątek 05.04.19 godzina 23.00 Zakończenie działań niedziela 07.04.19 godzina 08.00 Działania nie regularne na terenie przeciwnika. Dywersja i rozpoznanie. Działania ze stałych baz z użyciem pojazdów transportowych. Rejon działań. Kamienna - Nowy Waliszów - Konradów - Stronie Śląskie. Zgłoszenia na maila. maciej.rudyk@gmail.com lub sms 785 582 970 Wpisowe 50 pln. Koszty organizacji plus paliwa dla pojazdów użytych w symulacji. Wpisowe i numer konta podam od 09.03. zapraszam
 12. Strony konfliktu. Nowa Walimia na południu i Wielka Bystra na północy. Choc każda ze stron zapewnia na forum ONZ o swoich pokojowych zamiarach, od dłuższego czasu traw konflikt graniczny. Wzajemne prowokacje eskalują w stronę otwartego konfliktu zbrojnego. Od czasu wygrana wyborów w Wielkiej Bystrej przez nacjonalistyczne ugrupowanie OPF odżyły stare demony. Nowy prezydent Eugenio Mortalez obiecał odzyskanie rdzennych terenów Wielkiej Bystrej. Zwanych Krzemowa Dolina Bystrej. Ziemie te od 50 lat są pod jurysdykcja Nowej Walimi. Od paru miesięcy na pograniczy trwa nie wypowiedziana wojna .... Termin rozpoczęcia działań piątek 05.04.19 godzina 23.00 Zakończenie działań niedziela 07.04.19 godzina 08.00 Działania nie regularne na terenie przeciwnika. Dywersja i rozpoznanie. Działania ze stałych baz z użyciem pojazdów transportowych. Rejon działań. Kamienna - Nowy Waliszów - Konradów - Stronie Śląskie. Zgłoszenia na maila. maciej.rudyk@gmail.com lub sms 785 582 970 Wpisowe 50 pln. Koszty organizacji plus paliwa dla pojazdów użytych w symulacji. Wpisowe i numer konta podam od 09.03. zapraszam
 13. Parę informacji. OZNACZANIE RANNYCH po zmroku. Tylko światło koloru zielonego lub żółtego. Czerwone służy do czytania map itp. Proszę się dostosować by nie było pretensji, ze ktos strzela do czerwonego światła. NISZCZENIE OBIEKTÓW. Pirotechnikę do ich wykonania dostarczy organizator. Po drodze będzie parę mostów do wysadzenia. tak by przeciwnikowi utrudnić przemieszczanie się. Wysadzony most jest nie do użycia. Trzeba szukać innej drogi w pobliży. Objeżdżacz go. Wykaz takich przepraw dostaniecie przy przekazaniu materiałów na miejscu. Sposób niszczenia. Pod jedno z przęseł podłożyć i odpalić dostarczony ładunek. W poprzek przeprawy rozciągnąć biało czerwona taśmę. Przeprawa jest nie dostępna dla wszystkich stron konfliktu.
 14. Zostało około 20 miejsc. Jeśli ktos jeszcze się zastanawia to zapraszam.
 15. UWAGA. ZMIANA TERMINU MILSIMA. Milsim odbędzie się w dniach 5 - 7.04.2019 Moderatora proszę o zmianę daty w tytule.
×