Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ThePendzel

Użytkownik
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

 1. Ja słyszałem tylko o tym że dobrze wchodzi do m&p'owskich.
 2. Nie no... to nie jest tak że mi kość wystaje i je tnę tą kością... po prostu te które miałem teraz miały cechę wspólną na którą wcześniej nie zwracałem uwagi a mianowicie wspomniane wcześniej szycie właśnie w tym miejscu.
 3. Szanowna Gawiedzi. Mam delikatny problem z doborem rękawic. Szukam czegoś co nie byłoby szyte u podstawy kciuka. Miałem paskudną kontuzję prawej ręki i prawy kciuk mam nie dość, że "kanciasty w stawie" to lekko bardziej wysunięty poza obwód dłoni, niż ustawa przewiduje. Problem jest taki że Właśnie porwałem 3 rękawice w tym miejscu. I średnio mi się chce je łatać kolejny raz. Nie chcę celować też w jakiś kosmiczny budżet, a kwestia jest taka że rozwiązaniem ad hoc są rękawice luźno dopasowane... czego chciałbym uniknąć ponieważ używam ich też z palną. Dotychczas podałrłem: Mechanix Covert M
 4. Garstka Zapytań. Czy ktoś widział gdziekolwiek w Polsce do dostania (lub sam ma na sprzedaż) magazynki do WW repliki? Czy ewentualnie ktoś zna może kompatybilne magi do M&P9 od VFC? Ujście do komory wystaje i wbrew opinii którą znalazłem gdzieś na redditach, magi do Big Birdów od WE nie nadają się do niczego w tej replice. Przypomina to troszeczkę ujście jakie można znaleźć w glockach od Maruica (Nawet wcięcia na kleszcze trzymające magazynek w magwelu ma w podobnych miejscach),ale nie mogę znaleźć potwierdzenia, ani nie znam nikogo kto miałby marui-glocka żeby to sprawdzić.
 5. Czy "coś się święci" w niedalekiej przyszłości?
 6. A z innej nie do końca beczki. Ktoś może robił Bore Up w tym cudzie? Na jakich częściach? Generalnie to mam problem opisany wyżej i mogę "zaszpachlować" tłok ale jak się bawić to się bawić. Ogółem jakieś większe doświadczenia z Bore up na tej replice ktoś posiada?
 7. Dzisiaj nabyłem Cymowe Wafle Midy. Przyznam, że nie wiem jak z wytrzymałością ale w życiu nie widziałem tak dobrze spasowanego maga w tym kałaszku. Podają lepiej niż to coś co było dodane do repliki. @malkavian No mi to tłok przelatuje przez cylinder jakby w ogóle go tam nie było. O ile głowica jest szczelna (długi SHS przeważnie jest), to ja bym szukał tam.
 8. https://gunfire.pl/product-pol-1152213856-Replika-pistoletu-BLE-Alpha-Tan.html Czy ktoś to widział/miał w łapach/strzelał? Na papierze wygląda nieźle aczkolwiek na papierze wiele rzeczy wygląda super... no oczywiście nieodzowny hurraoptymistyczny opis produktu ze strony GF. Z rzeczy które po zagranicznych forach wyczytałem to HU do wymiany i replika puszcza za dużo gazu przy szybkim strzelaniu, a poza tym to całkiem dobry, bardzo spasowany gnacik. Czu ktoś to potwierdzi?
 9. ThePendzel

  AK [E&L]

  Dzieki za odp @Sledz: takie podejście niczego nie rozwiązuje.
 10. ThePendzel

  AK [E&L]

  Ktoś pisał w temacie jakie batki 11.1 li-po pasują do repliki, ale niestety wrzucił linki do sklepu które już wygasły. Ktoś może ma lepszy pomysł niż kombinowanie z redoxem który wchodzi mocno na siłę? Jakieś konkretne, inne?
 11. Ale A&K czy oryginał? Części do replik to najszybciej w komisie ale palniaka to musisz szukać u prywaciarzy.
 12. Szanowna gawiedzi... Szukam od dłuższego czasu bazy pod konwersję PDIK SWD i szukam i szukam, a że A&K czy podobnych GFG ni widu ni słychu to zacząłem przekopywać internet. Trafiłem na takie oto coś. http://www.aimtop.com.tw/index.SVD_spring.htm Czy ktoś kiedyś widział to lub o tym słyszał? Czy było to kiedykolwiek dostępne w Polsce lub okolicy? Jak ktoś ma dokładne dane to jak wypada to cudo w porównaniu z innymi swd pod względem "skorupy" i stokowych elementów? https://www.evike.com/products/36782/ Z tego co zostało napisane na stronie sklepu (ugh ugh... marketing ugh ugh) To
 13. Trzeba jak zwykle wziąć poprawkę na temat tego że ktoś próbuje coś sprzedać. Kwestią jest to, że moje pytanie było o tym jak bardzo Norvitsch próbuje sprzedać SSG24, a jak bardzo jest to warte uwagi. Jak znasz dobrze branżę to jesteś w stanie stwierdzić gdzie są bajery a gdzie faktycznie "bang for a buck" jest na poziomie zadowalającym.
×
×
 • Create New...