Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

barakuda

Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by barakuda

 1. Zapraszam do World For Sale skoro uważasz żę na filmikach Heroda jest zbyd dużo wygłupów a na dodatek ludzie pajacują. Jak zaczniesz mi mdleć podczas treningu i prosić o pomoc wtedy zdasz sobie sprawę że są dwie strony medalu. Herod oby tak dalej, masz jacja i za.... filmy !!! Kto uważa inaczej czyt. wyżej. ;)
 2. Kolega ale ja wcale nie twierdze że ty robisz reklame, to tylko mój dopisek. :)
 3. Zahęcam i polecam Piotr Fronczewski :)
 4. Troche stary temat ale musiałem. Mój przedmówca takie głupoty napisał że... Abbey do zętatek to właśnie MoS2 i jest to najpepszy ze wszystkich znanych smarów do suchych przekładni lub naszych gearboxowych kół zębatych. Lepki o idealnej gęstości, super chroniący nasze zebatki przed tarciem.
 5. Witam serdecznie ! W imieniu grupy ''World For Sale'' chciałbym zaproponować zbiórkę osób które wybierają się na BW i tak jak my chcą jechać wspólnie, bo co w rodzinie to nie zginie :) Jeśli jednak już coś zostało ustalone to bardzo chetnie podłączymy się do wyprawy nadmieniając iż nie jesteśmy zespołem mobilnym, to też jeśli ktoś ma miejsce i ochotę zabrać trzy osoby i wyruszyć na zlot będziemy szczęśliwi jak dzieci :D Bardzo proszę a nawet apeluję o wymianę informacji na temat dojazdu i spraw technicznych związanych z nim. GG401075 lub PW
 6. Nooo Herod nie wiedziałem że to urośnie do takiej skali :)
 7. Witajcie ! Serwis airsoftowy prowadzę około 6 lat i osiągnięcie 500fps na m130 nie jest czymś wielkim, a replika o której rozmawiacie należy do mnie. pozdrawiam :icon_smile: SandStorm
 8. Wow masakra foty z tego lutowania wyglądają przerażająco ! ''Afgan lutowniczy''
 9. Witam i pytam a w zasadzie prosze o pomoc w poszukiwaniu oryginalnego suwadla do broni palnej ak 74. Moze ktos wie gdzie to dostac ???
×
×
 • Create New...