Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

lobomisiek

Użytkownik
 • Content Count

  53
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam Posiadam butlę valkena. Po napełnieniu jej ze butli matki, odkręceniu zaworu na przetoczce w celu spuszczenia resztek powietrza, zawór fill nipple nie zamyka się. Wymieniłem zawór, na nowy i dalej dzieje się to samo. Z powodu ciśnienia nie da się odpiąć przewodu i powietrze z napełnianej butli ucieka przez przetoczkę. Ktoś wie, gdzie tkwi problem? Z góry dziękuję za pomoc.
 2. U mnie na m150 (SHS) wyciągnąłem około 570 fps na m140 (poseidon) mam około 510 fps. Tych komór, jakaś wadliwa partia do Polski musiała przyjść, ja dwie reklamowałem. Teraz jej nie używam. Przydałby się jeszcze bore-up - ale niestety stosownego nie udało mi się nigdzie dostać.
 3. A no działa. Tylko że nie działa z lufą promyka i fioletową gumką tegoż. Całą konstrukcja jest tak "ściśnięta" przez komorę, że nie wchodzi do niej kulka. Albo jakiś felerny odlew mam, albo tak ma być. Ogólnie rzecz ujmując komora nie jest zła. Ładnie działa z gumką flat od modify (czarną), dystanserem promyka bridge i promykiem. Różnica jest jednak w samej gumce, fioletowy promyk jest genialny, gumka modify jest tylko dobra.
 4. Dziękuję za odpowiedź. Wykombinuję w takim razie coś innego :-)
 5. Przeczytałem wątek i niby wiem, że gen 1 i gen 1+ to szrot, przy czym potrzebuję nokto tylko do przemieszczania się. Posiadam termo zamontowane na replice i zgrane z lunetą. Tego używam do wymiany kompozytu i wyszukiwania celów. (To że podświetlacz widać nie stanowi jakiegoś problemu i tak zobaczę kogoś na termo). Nokto ma służyć mi tylko, żeby idąc, widzieć, co pod nogami mam. Z waszego doświadczenia, czy w tym celu (tylko przemieszczanie) nie sprawdzi się jakieś nokto 1+ generacji, np pulsar chalenger lub jakiś inny system bez powiększenia z montażem na głowę? Z góry dzięki za pomoc.
 6. Siatka daje radę ale spada jakość detekcji. Ciekawe dlaczego nie ma tych soczewek w Polsce.
 7. Panowie posiadam termo Guide IR510-384. Aby nie uszkodzić soczewki szukam jakiegoś sposobu zabezpieczenia owej. Macie jakieś sprawdzone patenty? Wiem, że najlepszym rozwiązaniem byłaby soczewka germanowa, ale tej nie mogę dostać nigdzie w Polsce (chyba, że koś ma namiar na jakąś firmę handlującą szkłem germanowym). Próbowałem również siatki z różnych materiałów (w tym drobna siatka metalowa, siatki z tworzyw sztucznych). Chronią soczewkę, ale niestety przez nie pogarsza się jakoś detekcji. Z góry dziękuję za wszelkie rady.
 8. Od układu wymagam tego by działał i się na skaszanił. Replika ma strzelać tylko na semi, tak więc tryliard funkcji mi nie jest potrzebne. Z mojego punktu widzenia, do tej replik najlepszym rozwiązaniem byłby spust na mikrostyku z mosfetem i AB bez miliarda funkcji, którymi po kilku chwilach pewnie większość przestaje się jarać lub ich nie używa. Niestety czegoś takiego nie znalazłem. Myślałem też nad tytanem, lub gunFetem, ale te po pierwsze nie mają mikrostyku, po drugie kupić to tylko po to, by strzelać na semi - bez sensu. Nie wykorzystam nawet 5% możliwości tych układów. (Gdyby dało się
 9. Jaki mosfet z AB polecacie do sr? Na tę chwilę sprężyna m160 i lipo 11. Strzelanie tylko na semi. Zastanawiałem się nad Perunem v2, ascu2 gen 5, jefftron2, jefftron, albo gate. Idąc dalej w mosfetach z aktywnym hamulcem jak wygląda sprawa montowanie antyreversala? Niektórzy producenci tych układów piszą, że ten jest zbędny.
 10. Części są dobre, wymieniłem wszystko poza silnikiem i prowadnicą sprężyny, wszystko jest poskładane i ładnie śmiga. Chciałem wsadzić mocniejszą sprężynę stąd było me pytanie. Dziękuję za pomoc.
 11. Panowie czy LiPo 7,4 i stockowy sinik uciągnie sprężyny od m160. (Cała reszta bebechów wymieniona, gearbox został wzmocniony szynami). Jeżeli silnik jest za słaby, co polecacie?
 12. Zębatki zacięły się, bo od prowadnicy sprężyny odpadł jeden z dwóch cycków, który blokuje jej położenie w gearboxie. Dobrze, że nie połamało zębów. TDC zrobiłbym w ten oto sposób - przez górną szynę RIS oraz lufę zewnętrzną przewierciłbym się. Dziurę nagwintował i wkręcił śrubę. Śruba dociskałaby bezpośrednio ramię dystansera. Jakieś szanse, że to będzie działać?
 13. Dzień Dobry Tuninguję swoje sr25 i pojawiły się następujące problemy. Pierwszy z nich to problem z flat-hopem. Na gumce modify z dystanserem prometeusza typ t-bridge tak chyba się to nazywa) ramię nie ma wystarczającego nacisku i nie podkręca kulki do góry. Zębatkę dociskającą ramię dystansera owinąłem kilka razy taśmą. Zaowocowało to zwiększeniem nacisku na dystanser, widać różnicę w podkręcaniu, niestety nie da się takiej "konstrukcji" wyregulować. Pytanie me, czy ktoś ma jakiś patent na flat-hopa w tej replice (poza rzeźbieniem własnego dystansera?). Zastanawiałem się jeszcze nad
 14. Więc tak - przyczyna odnaleziona. Komora Elemental była źle odlana i kulki przez nią nie przechodziły (jutro reklamacja). Założyłem stockową i wszystko działa. Swoją drogą to ostatnia rzecz, która przyszła mi do głowy. Dziękuję wszystkim za pomoc. Dla wszystkich po browarku :-) Temat do zamknięcia.
 15. no nic na razie zamontuje zębatki z A&K i zobaczymy. Dysze maja tę samą długość. Z tym opóźniaczem muszę spróbować.
×
×
 • Create New...