Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Loczekk96

Użytkownik
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. https://allegro.pl/oferta/bagnet-szwajcaria-1918-31-9619057568 https://allegro.pl/oferta/bagnet-anglia-small-1907-9620469178
 2. No o tym samym pomyślałem co Hubert, żeby powalczyć z plaży za dnia
 3. Dominik, a czy jest możliwość zmiany jednostki? Np. Część nocna Dpd, a dzienna w piechocie a żebym mógł atakować z plaży?
 4. Cortes, mógł byś mi zwymiarować dokładnie bagnet? Grubość, szerokość, długość ostrza, jelca i rączki.
 5. Październik dla mnie brzmi spoko, chociaż nienawidzę czekać poprzednie terminy wyłączały mnie z rozgrywek, to teraz służba dla jego królewskiej mości będzie wieczna chwałą
 6. Mnie ASH pochłonęło całego! Bawiłem się świetnie! Była to moja pierwsza impreza i nie będzie ostatnią! Wkręciłem się niesamowicie! Dzięki wielkie wszystkim za świetną zabawę, a szczególnie organizatorowi! Najlepsza impreza na jakiej byłem! Nieziemsko spodobała mi się rola snajpera i starałem się wczuć maksymalnie w zabawę, teren cudowny! Oby więcej takich imprez! W moim odczuciu było super, kilka rzeczy mi nie pasowało: Po pierwsze: Czas gry, jak dla mnie był stanowczo za krótki idealnie było by zacząć w piątek o 21 a skończyć w sobotę o 15. Ale ja jestem typem gracza "milsimowaca" który chętnie poświęca wiele godzin na takie rozgrywki, a ta była świetna i czułem ogromny niedosyt po części nocnej nie wspominając o części dziennej! Jednak brakowało mi wali o wschodzie słońca. Po drugie: To to straszliwe full-auto generalnie nie przeszkadzało mi ono samo w sobie tylko jego moc, jak Towarzysz Dominik wspomniał idealnym było by ograniczenie w CQB do 350FPS z tolerancją +10FPS Po trzecie: Fajnie by było jak by niemiaszki częściej używali broni bocznej, (oczywiście tyczy się to obu stron lecz Rosjanie do mnie nie strzelali) bo w niektórych sytuacjach np. części nocnej gdy niemiaszek przyłożył mi replikę do brzucha i pociągnął serią to tak średnio było, ale to tylko w moim odczuciu, w końcu to wojna, front wschodni! Po czwarte: Medycy, ich rola super brakowało mi jedynie strzelania do nich i unikania postrzału od nich, jak wiadomo na wojnie polowano na nich, zwiększało to mocno straty wroga więc czemu i tutaj by tego nie zrobić? Po piąte: Oby więcej imprez tego typu na tej miejscówce, jest nieziemska!
 7. hahahahaha długo siedziałem za tymi paletami hahahaha dzielnie w pojedynkę broniłem tego dachu hahahaha
 8. Projekt jest na razie w fazie budowy, więc na chwilę obecną ciężko o jakiekolwiek materiały, co do miotacza, to MIOTAĆ on może różnymi rzeczami tutaj właśnie muszę wymyślić coś konkretnego czym dało by się miotać nie robiąc nikomu krzywdy itp. A moździerz to prosta sprawa w rakietce umieszczona była by np. mąka i po uderzeniu w ziemie siła uderzenia rozrywała by pojemnik rozpylając mąkę. Oczywiście to nic pewnego bo nie wiem czy zdążę to wszystko wykonać i jak będzie działało
 9. Witam, mam kilka pytań. 1. Czy można używać "miotacza ognia" projekt stylizowany na II WW, napędzany był by sprężonym powietrzem, a miotana była by np. woda. Trzeba by jakoś efektownie wykurzyć niemiaszków z bunkrów :D 2. Czy można używać moździerza również napędzanego sprężonym powietrzem, wypychając rakietę plastikową-styropianową.
 10. Witam, chciał bym zbudować HK416 które będzie, cichutkie, szybkie i będzie miało zasięg. Ma mieć 350FPS, chce wyciągnąć jak najlepszy zasięg więc jakiego hopka użyć, Flat-hop, r-hop? Jakich części użyć do wyciszenia Gearbox'a i zarazem zwiększenia rofu, nie szukam tutaj 30k/s ale 20/25 było by fajnie, oczywiście poprawienie reakcji na spust czyli jakiś mosfecik, jakie części proponujecie?
 11. Jakieś punkty ładowania baterii? Tzw. bezpieczne miejsca w których można np. zjeść spokojnie czy reperować replikę lub zadzwonić, i czy jakieś miejsce dla trupów które wypadły całkiem czy od razu do domu? Bo np. ja przyjadę z ekipą jednym autem, i jakiś konkret i bezpieczny parking? Czy wszystko w warunkach polowych? Można mieć "x" replik na wypadek gdyby gdyby któraś została uszkodzona?
×
×
 • Create New...