Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Loczekk96

Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mnie ASH pochłonęło całego! Bawiłem się świetnie! Była to moja pierwsza impreza i nie będzie ostatnią! Wkręciłem się niesamowicie! Dzięki wielkie wszystkim za świetną zabawę, a szczególnie organizatorowi! Najlepsza impreza na jakiej byłem! Nieziemsko spodobała mi się rola snajpera i starałem się wczuć maksymalnie w zabawę, teren cudowny! Oby więcej takich imprez! W moim odczuciu było super, kilka rzeczy mi nie pasowało: Po pierwsze: Czas gry, jak dla mnie był stanowczo za krótki idealnie było by zacząć w piątek o 21 a skończyć w sobotę o 15. Ale ja jestem typem gracza "milsimowaca" który chętnie poświęca wiele godzin na takie rozgrywki, a ta była świetna i czułem ogromny niedosyt po części nocnej nie wspominając o części dziennej! Jednak brakowało mi wali o wschodzie słońca. Po drugie: To to straszliwe full-auto generalnie nie przeszkadzało mi ono samo w sobie tylko jego moc, jak Towarzysz Dominik wspomniał idealnym było by ograniczenie w CQB do 350FPS z tolerancją +10FPS Po trzecie: Fajnie by było jak by niemiaszki częściej używali broni bocznej, (oczywiście tyczy się to obu stron lecz Rosjanie do mnie nie strzelali) bo w niektórych sytuacjach np. części nocnej gdy niemiaszek przyłożył mi replikę do brzucha i pociągnął serią to tak średnio było, ale to tylko w moim odczuciu, w końcu to wojna, front wschodni! Po czwarte: Medycy, ich rola super brakowało mi jedynie strzelania do nich i unikania postrzału od nich, jak wiadomo na wojnie polowano na nich, zwiększało to mocno straty wroga więc czemu i tutaj by tego nie zrobić? Po piąte: Oby więcej imprez tego typu na tej miejscówce, jest nieziemska!
 2. hahahahaha długo siedziałem za tymi paletami hahahaha dzielnie w pojedynkę broniłem tego dachu hahahaha
 3. Projekt jest na razie w fazie budowy, więc na chwilę obecną ciężko o jakiekolwiek materiały, co do miotacza, to MIOTAĆ on może różnymi rzeczami tutaj właśnie muszę wymyślić coś konkretnego czym dało by się miotać nie robiąc nikomu krzywdy itp. A moździerz to prosta sprawa w rakietce umieszczona była by np. mąka i po uderzeniu w ziemie siła uderzenia rozrywała by pojemnik rozpylając mąkę. Oczywiście to nic pewnego bo nie wiem czy zdążę to wszystko wykonać i jak będzie działało
 4. Witam, mam kilka pytań. 1. Czy można używać "miotacza ognia" projekt stylizowany na II WW, napędzany był by sprężonym powietrzem, a miotana była by np. woda. Trzeba by jakoś efektownie wykurzyć niemiaszków z bunkrów :D 2. Czy można używać moździerza również napędzanego sprężonym powietrzem, wypychając rakietę plastikową-styropianową.
 5. Witam, chciał bym zbudować HK416 które będzie, cichutkie, szybkie i będzie miało zasięg. Ma mieć 350FPS, chce wyciągnąć jak najlepszy zasięg więc jakiego hopka użyć, Flat-hop, r-hop? Jakich części użyć do wyciszenia Gearbox'a i zarazem zwiększenia rofu, nie szukam tutaj 30k/s ale 20/25 było by fajnie, oczywiście poprawienie reakcji na spust czyli jakiś mosfecik, jakie części proponujecie?
 6. Jakieś punkty ładowania baterii? Tzw. bezpieczne miejsca w których można np. zjeść spokojnie czy reperować replikę lub zadzwonić, i czy jakieś miejsce dla trupów które wypadły całkiem czy od razu do domu? Bo np. ja przyjadę z ekipą jednym autem, i jakiś konkret i bezpieczny parking? Czy wszystko w warunkach polowych? Można mieć "x" replik na wypadek gdyby gdyby któraś została uszkodzona?
×
×
 • Create New...