Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

antp

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by antp

 1. Dobrze wiedzieć - zapiszę sobie ten adres, bo nawet nie wiedziałem. Tylko urządzenie mimo wszystko trzeba posiadać własne. Sprawdź sobie tutaj jeszcze: https://www.centrumrowerowe.pl/akcesoria/ Szczególnie urządzenia GPS Edge Touring Plus lub Cyclo 505 Central Europe. Cenowo wychodzą badzo podobnie, ale oba urządzenia są bardzo dobre pod względem jakości.
 2. Zależy od stopnia używania. Jeżeli używasz go codziennie, w trudniejszym terenie, to oczywiście szybciej się zużyje. Jest to rzecz względna.
 3. Prośba o wrzucenie zdjęcia w tym wątku, chciałbym się przyjrzeć. Może też się zdecyduje :)
 4. Bo to prawda, Doxa to dobry sprzęt i po zakupie będzie ci długo służył. Znajomy miał od nich zegarki i sprawował się naprawdę bardzo dobrze. Jeżeli chodzi o koszta to cóż - nie jest to najtańsza marka, ale cóż, w tym przypadku płaci się za dobrą jakość. Teoretyczie możesz kupić zegarek za 20 zł na allegro, podróbkę - tylko umówmy się - co to będzie za zegarek?
 5. W czym zwykle przechowujecie broń palną? W sensie, szafa pancerna czy coś innego?
 6. Też kiedyś coś zamówiłem z ali z odzieży, ale miało niemiły zapach - takiej chemii. W składzie głównie poliester, a poliester to przecież chemia, więc nie powinienem się dziwić.
×
×
 • Create New...