Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

cycylio

Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

2,268 profile views
 1. Mówię tylko co mi przekazano, organizuje to fimra TMA1993GROUP
 2. Przez podmiot odpowiedzialny, ale za zezwoleniem ministra który teraz za to odpowiada, nie ukrywam nie wiem które to teraz ministerstwo, wszystko w pełni legalne pod odpowiednimi urzędami, robi to firma z kalisza, ja tylko zbieram osoby na śląsku, jako że nie uśmiechają mi sie notoryczne wyjazdy na drugi koniec polski ;)
 3. Witam ,mam okazję was zaprosić na kurs instruktora strzelectwa sportowego z rozszerzeniem o broń maszynową, gładkolufową, centralnego zapłonu oraz strzelanie taktyczne. Ilość miejsc ograniczona do 25 osób, kilka osób już jest zapisanych. Potrzebna jest szybka decyzja jako że jak tylko zgłosi się jeszcze 15 osób moglibyśmy zacząć. Kurs odbędzie się w okolicach Katowic, przewidujemy 4 weekendowe zjazdy, co drugi tydzień. Oczywiście termin może się przesunąć jeżeli się nie zbierze grupa, ale wtedy może trochę wzrosnąć cena.. Wstępny koszt za pełny kurs to 2550 zł. W tym jest egzamin oraz legityma
 4. Przeczytałem już chyba wszystko;) sory, proszę o przeniesienie w takim razie :-F . Obiecuję że się poprawie chłopaki, a narazie pisać co kto uważa 8)
 5. Myślę o zakupie SCAR'a L i mam do was pytanko, jakiej firmy go kupić? :-F Myślę nad: CA, G&G bądź VFC Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź 8)
 6. Znaczy mój już obrywał deskami, kamieniami, rurkami, spadał z różnych miejsc w tym z 10 piętra prosto na chodnik( wypadł mi jak się bawiłem), słyszałem i widziałem wiele innych wypadków z tymi zegarkami z co najwyżej pasek się zepsuł.
 7. cycylio

  SpecShop.pl

  No i doszla paczka, wszystko wyśmienicie, zero kłopotów, jestem bardzo zadowolony i polecam ten sklep
 8. Hey mam małe pytanko na temat rozmiaru, mniej więcej ile ma na maxa w klatce piersiowej, i czy przy 189 człowiek sie w nią zmieści??
 9. witam wszystkich,mam jedno,może i głupie pytanie ale ono mne dręczy,czy sr-25 takowej firmy może strzelać ogniem ciągłym??
×
×
 • Create New...